Співробітництво Одеси та Румунії. Новий закон в сфері ЖКГ. Та зірка джазу в Одесі. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Співробітництво Одеси з містами Румунії

Торгово-економічні зв’язки між Одесою і румунським містом-портом Галац, розвиток туристичної галузі уздовж усього Дунаю та інвестиційна привабливість Одеси для румунських бізнесменів. Ці теми стали ключовими під час зустрічі Одеського міського голови Геннадія Труханова з Генеральним Консулом Румунії в Одесі паном Емілом Ранча.

Новий закон в сфері ЖКГ

З першого липня набрав чинності новий закон у сфері ЖКГ, який дозволяє мешканцям передавати всі функції управління багатоквартирним будинком ОСББ, або на договірній основі керівнику. За словами голови департаменту міського господарства Одеської міськради Олександра Козловського, новий закон закріплює за людьми не тільки права, а й серйозні обов’язки, де кожен має відповідати за своє майно. Чого слід очікувати після прийняття закону — далі у сюжеті.

Введення в дронологію

5-го липня на галявині біля центрального входу в Парк Шевченка стартує майстер-клас «Введення в дронологію». Організатори обіцяють не тільки теоретичні знання, а й цілком практичні управління дронами, безкоштовно. В рамках майстер-класу розкажуть, що таке безпілотник і чим один дрон відрізняється від іншого. Детально розберуть будову та принцип роботи дрона, а також особливості зйомки з повітря. Майстер-клас стартує о 16:00.

Блакитний місяць

Другого і 31-го липня нинішнього року українці мають змогу спостерігати незвичне явище — місяць буде блакитним. «Блакитний Місяць» можна спостерігати приблизно кожні два з половиною роки. Це явище пов’язане з тим, що іноді на один місяць припадає дві повні, тоді одна з них — блакитна. Раніше блакитний місяць можна було побачити в серпні 2012-го року, а наступного разу подія очікується в січні 2018-го року. Такий повний місяць має звичайний, попелясто-сірий колір, поява у Місяця блакитного відтінку є вкрай рідкісним явищем, яке зумовлено оптичним ефектом.

Зірка джазу в Одесі

В Одесу 4 липня приїде зірка джазу з Норвегії Фелікс Пейлі. Фелікс створює джаз на кларнеті — оригінальному для джазменів інструменті. Вперше він взяв кларнет в руки в 8 років, і вже в 12 грав на джазовому фестивалі в Осло на одній сцені із зірками джазу і видатним саксофоністами. Хлопець миттєво став національним символом і офіційною особою, що представляє мистецтво джазу. Зараз йому 25, його запрошують на національні та міжнародні фестивалі, вистави та концерти в Італії, Франції, Німеччини, Швеції, Данії, Хорватії та Великобританії. 4 липня норвезька зірка зіграє джаз на Одеській кіностудії. Це буде його перший концерт в Україні.

Це вся інформація на цю мить. О 20.30 мої колеги розкажуть вам повну інформаційну картину дня. Не пропустіть.

Комментарии закрыты