Педіатрична клініка — діти з невідкладними станами

Якість, ефективність, безпека. Ці три складові стали базовими в роботі педіатричної клініки багатопрофільного медичного центру Університетської клініки Одеського Національного медичного університету. Тут втілюють у життя найсучасніші підходи і методи лікування маленьких пацієнтів. Основне завдання педіатричної клініки — надання якісної вторинної медичної допомоги дітям, підготовка і підвищення кваліфікації медичних працівників за стандартами вищої освіти, науково-дослідницька робота, розробка, апробація і впровадження нових медичних технологій, в тому числі, і організації медичної допомоги. Подробиці — далі у сюжеті.

Золотошвейне відділення Одеської Духовної Семінарії

Одеська духовна семінарія – старовинний навчальний заклад, що готує пастирів Церкви Христової. При цьому богословському закладі також діє кілька відділень, одне з яких називається золотошвейне і, як і інші, розташоване на території Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря. Там побували наші кореспонденти, які поділяться побаченим в наступному сюжеті.

Мотиви Ужгорода — виставка  виробів з дерева

У виставковій залі Одеського обласного центру української культури урочисто відкрилась персональна виставка талановитого ужгородського різьбяра Костянтина КОвгана «Живе у дереві душа». Майстер бере участь у міжнародних фестивалях з декоративно-прикладного мистецтва в Україні та за кордоном.

Комментарии закрыты