Виїзна нарада: Воронцовський провулок

Немає такого одесита, якого б сьогодні не хвилювало питання благоустрою Воронцовського провулку та реставрація Воронцовської колонади — таких важливих елементів історичного центру Одеси. Саме з цього приводу 11 грудня відбулась виїзна нарада за участі Одеського міського голови Геннадія Труханова. Очільник міста підкреслив, що незважаючи на важкий стан пам’яток, найголовніше те, що робота з їх реставрації все ж таки почалась

Нове пожежне депо з’явиться на селещі Котовського

На селищі Котовського в Одесі з’явиться нове пожежне депо. Про це повідомили на апаратній нараді в міськраді. Пожежне депо розташується на вулиці Штилевій. Міський голова дав доручення чиновникам зайнятися розробкою земельної ділянки та оформленням її під будівництво цього об’єкта. Начальник 6-го пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Полохач повідомив, що питання виділення ділянки винесено на сесію міськради, яка відбудеться 14 грудня. Якщо депутати проголосують позитивно, то найближчим часом вони готові закласти перший камінь будівництва.

День відкритих дверей в Морському університеті

9 грудня Одеський національний морський університет відкрив двері для всіх бажаючих вступити до університету в 2018 році. На заході пояснювали правила вступу, знайомили абітурієнтів та їх батьків з усіма спеціальностями ОНМУ, яких після нещодавнього відкриття нових спеціальностей налічується аж 15-ть (п’ятнадцять). Також відбувся майстер-клас «Секрети успішної здачі ЗНО» та екскурсія «Таємниці Водного».

Ханука — свято, яке об’єднує

12 грудня, коли на єврейському календарі настане 25 день місяця Кіслєв, євреї світу почнуть святкувати Хануку. Багато років до свята долучається і єврейська громада Одеси. Це свято відзначається в пам’ять про диво, що сталося в Єрусалимському Храмі більше 2 тисяч років тому. Головний принцип свята — поширення дива, здійсненого Всевишнім. З 12 до 20 грудня в Одесі триватимуть святкування ХАнуки. На честь запалювання першої свічки свята пройде урочистий захід «ханукальний Дюк», з фаєр-шоу, виступами дітей єврейської школи, Ханукальними частуваннями і живою музикою.

Комментарии закрыты