Кабмін ухвалив постанову про порядок переміщення товарів з Донбасу

Кабінет міністрів України в ході свого засідання підтримав проект постанови «Про затвердження Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції». Документ розроблений СБУ та регулює порядок саме переміщення товарів у межах підприємств-субєктів господарювання, а не їх купівлю чи продаж, зазначив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш. За його словами, постанова регулює переміщення товарів необхідних для гірнично-збагачувальної, вугледобувної, енергозберігаючої та металургійної галузей. При цьому міністерство з питань окупованих територій та Міністерство економіки мають в найкоротші терміни розробити детальний список товарів необхідних для названих галузей, які буде дозволено переміщувати між окупованими та контрольованими територіями. Також перевозити дозволяється  харчові подукти та лікарські засоби у складі гуманітарних вантажів.

Понаднормові митні надходження спрямують на ремонт доріг по всій Україні

Також уряд ухвалив рішення розширити експериментальний проект зі спрямування понаднормових надходжень митниці на ремонт доріг. Відповідну ідею запровадили у вересні 2015 року, розпочали з Одеської, Львівської, Волинської, Чернівецької області та Києва. Тепер експеримент діятиме  по всій країні протягом 2017 року. А саме, у разі перевиконання надходжень митних платежів, 50% такого перевиконання направлятиметься на дороги конкретним регіонам.

З 1 березня тарифи на електроенергію збільшились

З 1 березня тариф на електроенергію для українців нараховуватиметься за новими більшими тарифами. Це пяте і останнє зростання згідно з рішенням, прийнятим ще в 2015 році Нацкомісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Мінімальний тариф — 90 копійок — буде діяти для тих, хто обмежується споживанням 100 кВт-год на місяць. Для всіх інших буде діяти тариф 1,68 з урахуванням ПДВ. Для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії тариф складе 90 коп. за кВт-год. Зростання вартості відбудеться автоматично

Зустріч експертів в галузі енергоефективності

Першого березня  у конференц-залі готелю «Олександрівський» відбулась експертна зустріч, присвячена енергоефективності Одеси та Одеської області. У заході взяли участь представники більш ніж тридцяти організацій — як громадських, так і державних. Організатори зазначили: такі конференції намагаються проводити раз на квартал. А про що будуть говорити на цій і які проекти буде представлено — далі в сюжеті.

Бездомні коти — безкоштовна стерилізація

28 лютого в Одесі завершилася акція з безкоштовної стерилізації бездомних кішок в міських ветлікарні. Всі витрачені кошти установам оплачував Німецький притулок. Протягом трьох місяців організатори акції домоглися безпрецедентних результатів не тільки для України, але і для всієї Європи. Оскільки за такий короткий проміжок часу ніколи не стерилізувалося настільки величезна кількість бездомних тварин. А саме 5 тис 152 кішки. Для прикладу, Притулок для захисту і допомоги бездомним тваринам за весь час роботи простерилізував 9 тис кішок.

 

 

 

Комментарии закрыты