Україна-ЄС: асоціація вступила в силу

У День знань 1 вересня Україна святкує ще одну подію — вступ в дію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, який країна чекала довгих три роки. Про це сказав Президент Петро Порошенко, перебуваючи на Харківщині з робочою поїздкою. Також, під час свого візиту до Харківської області глава держави взяв участь у  відкритті новозбудованої Пісочинської загальноосвітньої школи «Мобіль». «Я твердо переконаний, що ця малеча, першокласники, точно будуть жити в Європейському Союзі. В Україні, яка буде членом Європейського Союзу», — наголосив Голова держави та додав, що сьогодні все робиться для цього. «З 1 січня 2016 функціонує поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі з Євросоюзом. За 6 місяців цього року зовнішня торгівля товарами і послугами України з країнами ЄС зросла на 22%. Майже 40% нашої торгівлі припадає саме на Європейський Союз «, — йдеться в повідомленні президента.

Школа №19 : відкриття дитячого садочку

З року в рік незалежно від курсу шкільних програм, нових видань підручників та кількості класів незмінним залишається одне — першого вересня учні всієї країни знову сідають за парти і відправляються в чергову нелегку, але цікаву подорож за знаннями. У цьому році 1 вересня для хлопчиків і дівчаток загальноосвітньої школи №19, мабуть, стало дійсно особливим, адже завдяки старанням міської влади при школі відкрили відреставрований дитячий сад, а в самій школі побудували новий поверх. Подробиці 1 вересня в школі і садочку №19 — дивимось далі.

Посвята в студенти — Академія харчових технологій

Перше вересня є знаковим днем не лише для школярів, але й для студентів. Особливо для тих, хто робить перший крок у студентське життя. Так в День знань в Одеській національній академії харчових технологій відбулась урочиста посвята в студенти.

Тижнева глава Кі Теце: перемогти з самого початку

З 613-ти заповідей Тори 74 містяться в розділі «Кі ТецЕ». Глава так названа по першому слову першої фрази: «Коли ти вийдеш на війну на ворогів своїх ..». «Коли вийдеш» на івриті — кі тецЕ. В кінці попередньої глави говорилося про те, що війна — це і є людське життя, війна між двома людськими схильностями, до добра і зла. У глобальному сенсі перемога добра над злом у світі, де існує свобода вибору, — це і є мета всього Творіння. Чому навчає тижнева глава Тори Кі ТецЕ?

Комментарии закрыты