«Північ-південь»: оновлення електротранспорту

Одесу чекає глобальне оновлення електротранспорту. Така можливість відкрилася завдяки реалізації всеукраїнського проекту «Міський громадський транспорт в Україні». Так, 11 квітня, в Одеській міській раді відбулася нарада з питань підготовки до реалізації підпроекту в сфері міського електричного транспорту Одеси «Магістральний трамвайний маршрут прямого сполучення «Північ-Південь». Фінансування проекту планується здійснити за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку під державні гарантії. Джерелом співфінансування проекту будуть залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, а також кошти місцевих бюджетів, кінцевих бенефіціарів. Загальна вартість проекту по Україні становить орієнтовно 400 млн. євро.

В Одесі пройшла виставка CISOLAR

Виставка СіАйСолар — найбільша подія, яке охоплює ринки, що розвиваються і ставить за мету використання сонячної енергії повсюдно. Старі технології, якими б перевіреними вони не були, поступаються місцем інновацій, що спрощує життя, як підприємствам, так і звичайним людям. На даний момент, в Україні існує вже понад 700 приватних господарств, які успішно отримали так званий «зелений тариф», не тільки використовуючи сонячну енергію для своїх потреб, але і продаючи надлишки на ринок.

На трасі здоров’я проводять санітарну підрізку дерев

Співробітники комунального підприємства «Міськзелентрест» почали санітарне підрізування крон дерев уздовж Траси здоров’я. Роботи плануються на всій протяжності Траси від Ланжерону до Аркадії. Підрізати будуть сухі гілки і частини крон дерев, що нависають безпосередньо над Трасою і пішохідною зоною. Також буде підрізано молоді чагарники, які перебралися на покриття Траси здоров’я і пішохідної зони. Прибирання зрізаних гілок проводиться в день виконання робіт по санітарній підрізці.

«Поясом слави» — легендарна «велосотка»

8 квітня в Одесі на Лідерсовскому бульварі стартував щорічний міжнародний велопробіг Поясом Слави протяжністю в 100 кілометрів. Всього на старт вийшло близько двох тисяч учасників — в тому числі і люди з обмеженими фізичними можливостями. Незважаючи на похмуру погоду, учасники заходу були в бойовому настрої. На сторожі їх здоров’я чергували фахівці швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини.

 

Комментарии закрыты