Гройсман:2017 рік може стати роком зростання

2017 рік має всі шанси стати роком зростання. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на прес-конференції щодо підсумків діяльності уряду. Основні завдання для Кабміну — пенсійна, медична реформи та відновлення доріг. Вже за півроку пенсіонери від залежності своєї вислуги отримуватимуть надбавку від 200 до 1000 гривень. Крім того, для скорочення дефіциту пенсійного фонду хочуть відмовитись від оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів. Медикам також обіцяють значні зміни. Система страхової медицини, за словами прем’єра, дозволить українцям отримувати якісніші та дешевші послуги, і як наслідок —  збільшити середній вік життя громадян країни до вісімдесяти років. За три роки зникнуть і черги до дитячих садків, заявив Гройсман. Сприятиме цьому — децентралізація. Завдяки якій минулого року черга вже зменшилась на 26 тисяч місць.  Змізнення влади на місцях має допомогти і у відновленні автошляхів. Сьогодні 95% доріг у незадовільному стані, наголосив глава Уряду. За його словами, плани Кабінету міністрів амбітні, але реальні.

В Кабміні обіцяютьпоновлення процесу приватизації ОПЗ

Говорив глава уряду і про приватизацію Одеського припортового заводу. Він очікує поновлення процесу приватизації ОПЗ після зміни керівництва Фонду держмайна. «Я бачу, що ми можемо провести ефективний продаж ОПЗ, і перед новим керівництвом фонду, коли воно з’явиться, таке питання постане», — сказав Гройсман.

«Північ-південь»: оновлення електротранспорту

Одесу чекає глобальне оновлення електротранспорту. Така можливість відкрилася завдяки реалізації всеукраїнського проекту «Міський громадський транспорт в Україні». Так, 11 квітня, в Одеській міській раді відбулася нарада з питань підготовки до реалізації підпроекту в сфері міського електричного транспорту Одеси «Магістральний трамвайний маршрут прямого сполучення «Північ-Південь». Фінансування проекту планується здійснити за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку під державні гарантії. Джерелом співфінансування проекту будуть залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, а також кошти місцевих бюджетів, кінцевих бенефіціарів. Загальна вартість проекту по Україні становить орієнтовно 400 млн. євро.

«Поясом слави» — легендарна «велосотка»

8 квітня в Одесі на Лідерсовскому бульварі стартував щорічний міжнародний велопробіг Поясом Слави протяжністю в 100 кілометрів. Всього на старт вийшло близько двох тисяч учасників — в тому числі і люди з обмеженими фізичними можливостями. Незважаючи на похмуру погоду, учасники заходу були в бойовому настрої. На сторожі їх здоров’я чергували фахівці швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини.

 

 

 

Комментарии закрыты