Розвиток винпрому. Допомога військовим. та Єврейський музей з’явиться в Одесі. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

«Одесавинпром»: розвиток виробництва

Одеський міський голова відвідав підприємство «Одесавинпром» і зустрівся з трудовим колективом. Під час зустрічі Геннадій Труханов зазначив необхідність взаємодії виробників та міської влади, особливо з урахуванням того, що діючих підприємств в Південній Пальмірі залишилося не так багато. Одним з головних завдань муніципалітету Геннадій Труханов назвав збереження існуючих робочих місць та створення нових. Відзначимо, що міський голова регулярно відвідує виробництва і спілкується зі співробітниками, надаючи необхідну допомогу і розвиваючи виробничий потенціал Одеси. Матеріал про деталі зустрічі вже готується до ефіру, побачити його ви зможете у випуску о 20.30

Допомога для поранених бійців із зони АТО

До Одеси літаком доставили 31 пораненого військового із зони АТО. Постраждалих доставили в Одеський військовий госпіталь. Про це сьогодні на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер госпіталю Андрій Танцюра. За його словами, поранені вкрай потребують допомоги медикаментами, а також їжею і одягом. Один з них — у важкому стані і йому необхідні дорогі препарати. Відзначимо, що бажаючі одесити можуть надати допомогу шляхом покупки ліків, надання одягу та їжі. При бажанні допомогти слід задалегідь слід уточнити у волонтерів, що потрібно — прямо в Одеському військовому госпіталі, який знаходиться за адресою вул Пироговська, 2. Волонтерська відкрита щодня з 12 і до 6 вечора.

Епідситуація в Одесі

Обережно, спека! Останні кілька тижнів, через аномальну спеку санепідемологи спостерігають підвищення захворюваності на гострі кишкові інфекції. Причина тому — недотримання правил гігієни, і температурного режиму при приготуванні продуктів харчування в домашніх умовах. Сьогодні, на брифінгу журналістам розповіли докладніше про ситуацію в Одесі та області. На яких пляжах не варто купатися, і як себе застерегти від різних інфекцій в жарку пору. Далі — в матеріалі наших кореспондентів.

Проблеми переселенців

В Одеській області є вісім об’єктів, які після ремонту планується віддати під заселення тимчасово переміщених осіб, які на даний момент проживають в санаторіях Одеської області. Про це повідомив президент «Європейської асоціації захисту прав інвалідів» Олег Дрюма на офіційній сторінці організації в Facebook. При цьому, він зазначив, що в Одеській області немає достатньої кількості соціального житла для «інвалідів-візочників». За його словами, для них буде побудоване «соціальне селище» в Кароліно-Бугазі, яке вже отримало підтримку від обласної влади — була виділена земля, ведуться проектні роботи, які, швидше за все, займуть близько року. За цей період за допомогою регіонального бюджету у переселенців-інвалідів буде можливість орендувати квартири або ж вони зможуть проживати в санаторіях, як і раніше, що буде оплачено з обласного бюджету — пояснив президент асоціації.

Об’єднання громад в Одеській області

12 серпня відбудеться сесія Одеської обласної ради, одним із питань якої буде прийняття рішення про створення об’єднаних громад в Одеській області. Як пояснюють експерти, громади, які пройшли всю процедуру відповідно до Закону, зможуть вийти на місцеві вибори вже в об’єднаному форматі. На сьогоднішній день в Одеській області вже визначилися зі своїм вибором сім громад. При цьому, рішення про визнання факту об’єднання громади та оголошення в них перших виборів має ухвалити обласна рада.

Єврейський музей з’явиться в Одесі

Обласна адміністрація виступила за створення нового Українського Єврейського музею в Одесі. Про це повідомив радник голови обладміністрації Саша Боровик на своїй сторінці в Facebook. Дане питання підтримали сьогодні на засіданні президії обласної ради і завтра воно буде розглядатися на сесії. Музей пропонується створити в будівлі Бродської синагоги на вулиці Жуковского, 18. Радник губернатора Боровик зазначив, що заклад буде унікальний для України. Від імені облдержадміністрації він закликав підтримати пропозицію про створення музею.

Метеоритний дощ

З вечора 12 серпня одесити зможуть спостерігати незвичайне явище — метеоритний дощ Персеїди. За даними астрономів, близько 20.40 вечора відбудеться зближення Землі і метеоритного потоку, який залишає комета Свіфта-Таттла. Метеоритний дощ утворюється внаслідок зіткнень частинок різного розміру, які рухаються зі швидкістю автомобіля, з атмосферою Землі. При цьому частки яскраво світяться. У ніч на 13 серпня на нічному небі України можна буде спостерігати близько ста метеорів на годину. Тож не пропустіть яскраве видовище і ви. Метеоритний дощ продовжиться і вночі 14 серпня, проте частинок вже буде в два рази менше.

Ось такі справи. Вже о 20.30 дивіться більше про події сьогоднішнього дня. Зустрінемось з вами завтра. На все добре.

 

 

Комментарии закрыты