Мої вітання. П’ятниця, 11 листопада. Про головні події з життя міста на цю хвилину – у найближчі 10 хвилин.

В Одесі обговорили питання, повязані із застосуванням закону про культуру

В Одеській національній бібліотеці відбувся семінар, щодо організації та проведення конкурсних доборів на посади керівників закладів культури. Також у рамках семінару були обговорені питання, які виникають у ході застосування положень Закону України«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури». Семінар прошйшов за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності та Міністерства культури України.

Отруєння дітей в Ізмаїлі

В Ізмаїлі на Одещині 8 дітей віком 3-4 років отруїлися після обіду в дитячому садку. Приміщення закрили на карантин до 14 листопада. Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживчслужби.  Всі діти потрапили до інфекційної районної лікарні.  Хворих обстежили, попередній діагноз — ротавірусна інфекція. Дитячий садок закрили на карантин до 14 листопада. У цей час у приміщенні відбуватиметься перевірка. Уже при вході у садочок виявлені порушення санітарних норм.

У парку Шевченка провели рейд чистоти

З 8 листопада в різних районах Одеси, за участю представників Департаменту муніципальної безпеки, Департаменту екології, Національній поліції і громадськості проведені профілактичні та контрольні рейди в парках і скверах на предмет дотримання умов Правил утримання тварин. Особливу увагу активісти приділили прибиранню продуктів життєдіяльності домашніх вихованців. 11 листопада аналогічний рейд провели у Приморському районі нашого міста — в парку Шевченка.

Юних підприємців нагороди від мера Одеси

Вже багато років одеські діти беруть участь у чемпіонаті світу з молодіжного підприємництва Sage. 2016 не став виключенням. Про свої проекти і враження від участі у чемпіонаті юні підприємці розповіли на зустрічі з віце-мером Одеси, під час якої вони отримали нагороди від міського голови.

Наразі це всі новини. Я з вами прощаюся, але ненадовго. До зустрічі вже менш, ніж за 2 години.

Комментарии закрыты