Звіт Департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради

Одеса займає друге місце після столиці за кількістю дипломатичних представництв в Україні. Звіт про роботу департаменту було надано 16 липня під час апаратної наради в Одеській міській раді.

«Здорові діти — здорова нація» — проект-переможець Громадського бюджету

«Здорові діти — здорова нація» — масштабний проект-переможець громадського бюджету Одеси 2018-го року, на реалізацію якого було витрачено 3 мільйони 650 тисяч гривень. Про його виконання на апаратній нараді повідомила заступник міського голови Світлана Бедрега.

Вступна компанія ОНАПТ: успішний вибір уже сьогодні

З 12 липня в Україні розпочала роботу вступна компанія до вищих навчальних закладів. Одеська національна академія харчових технологій запрошує всіх охочих отримати якісну сучасну освіту за європейськими стандартами.

Європейське майно «Газпрому» продаватиметься на аукціонах

Якщо Газпром не виплатить НАК «Нафтогаз України» 2,56 млрд дол., згідно рішень Стокгольмського арбітражу, її європейське майно продаватиметься на аукціонах. Відповідну заяву зробив  головний комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко, йдеться на сторінці компанії у Twitter.

Син загиблої в Еймсбері закликав Трампа порушити тему на зустрічі з Путіним

Син Дон Стерджес, яка загинула в результаті отруєння «Новачком» в Еймсбері, — Еван Хоуп — закликав президента США Дональда Трампа порушити питання смерті його матері під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на The Guardian.

Життю врятованих у Таїланді футболістів  нічого не загрожує

Вже цього четверга члени юнацької  футбольної команди, яких врятували з печери у Таїланді, зможуть поїхати додому, повідомляє Euronews. Вони  готуються до виписки з лікарні і в минулі вихідні висловили подяку рятувальникам, що брали участь в операції.

Комментарии закрыты