Мої вітання. Як завжди о цій порі в ефірі флеш-новини. В студії для вас працює Олександра Дементьєва.

Мер проінспектував хід ремонтних робіт у дитсадку № 29

Міський голова Геннадій Труханов проінспектував хід ремонтних робіт дитячого саду номер 29, розташованого в самому центрі Одеси. За весь період функціонування, ще з 1954 року, капітальний ремонт дошкільного закладу так і не проводився. А вже в грудні 2016-го дітям обіцяють абсолютно нове, якісно відновлене приміщення.

Юні підприємці отримали нагороди від мера Одеси

Вже багато років одеські діти беруть участь у чемпіонаті світу з молодіжного підприємництва Sage. 2016 не став виключенням. Про свої проекти і враження від участі у чемпіонаті юні підприємці розповіли на зустрічі з віце-мером Одеси, під час якої вони отримали нагороди від міського голови.

Правоохоронці затримали наркоторговця

Правоохоронці викрили наркоторговця, який зберігав вдома зброю і боєприпаси, повідомляють у пресс-службі Нацполіції. Оперативна інформація щодо 45-річного Одесита зявилась у жовтні. Відомо, що затриманий тривалий час займається поставкою та збутом психотропних та наркотичних речовин. Нарктики він отримував з країн Європи та розповсюджував на території міста. Під час обшуку к квартирі затриманого правоохоронці вилучили різні наркотики — маріхуану, амфетамін, екстазі та кокаїн, а також зброю — три пістолети, набої, гранати, ножі.

14 листопада — всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом — це день, який служить нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений Міжнародною діабетичною федерацією і ВООЗ 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі. Тематична науково-практична конференція напередодні всесвітнього дня боротьби з діабетом відбулася в Одесі на базі міської поліклініки номер шість.

І це всі новини наразі. На все добре.

Комментарии закрыты