Італійські авто Fiat, Abarth та Alfa Romeo в Одесі

Італійські марки автомобілів широко відомі по всьому світу. Їх назви не потребують додаткового пояснення. Висока якість та неперевершений дизайн роблять італійські машини бажаними для багатьох. Одні з кращіх моделей марок Fiat, Abarth та Alfa Romeo — доступні і в Одесі. Де саме — дізнаємося прямо зараз.

Юнкер: ніяких нових членів ЄС до 2019

Жан-Клод Юнкер — голова Європейської комісії — зазначив, що протягом його перебування на посаді до Європейського союзу не приєднається жодна нова держава. «На початку свого мандату я сказав, що до 2019 року не буде ніяких нових інших країн, що захочуть приєднатися до ЄС. Я з усією щирістю вірю в це, адже серед кандидатів та вступ до ЄС немає жодного, хто б відповідав критеріям», — наголосив Юнкер. Крім цього, у своїй промові голова Єврокомісії підкреслив, що категорично виступає проти мілітарізації ЄС. Нагадаємо, що раніше Федеріка Могеріні — представник ЄС з зовнішньої політики та політики безпеки — зазначала, що після Брекзиту Європейський Союз буде розширюватись за рахунок Балканських країн. «Я впевнена, що у майбутнбому ЄС не залишиться у складі 27 країн, адже у нас будуть нові країни-члени», — сказала Могеріні.

Електронний квиток: зміни у пасажирському транспорті

12 травня у Малій залі мерії відбулась робоча нарада з питань реалізації сучасної моделі функціонування міського пасажирського транспорту в Одесі. Крім представників виконавчих органів міської ради та робочої групи з реалізації проекту «Електронний квиток», на заході був присутній Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, а також представники рад інших міст нашої країни. У 2016 році було докладено багато зусиль, аби Закон «Про електронний квиток» було схвалено Верховною Радою України — це було зроблено у січні цього року і вже з сьомого травня він повноцінно вступив в силу. Що це буде означати для країни і що ставить на меті уряд, пояснив Володимир Омелян.

Мета такої моделі організації — повна інтеграція всіх видів пасажирського транспорту і єдина система розрахунку за проїзд у місті, а пізніше — і в усій країні. До робочої групи проекту, створеної Міністерством інфраструктури, наразі входить 16 міст; і деякі з них вже максимально наближені до впровадження «Електронного квитка», до п’ятірки передових міст входить і Одеса. A детальніше про проект і його впровадження — дивіться у нашому випуску о 20-й.

Стрілянина за будинок: конфлікт між колишнім подружжям

Конфлікт між колишнім подружжям мало не коштував життя сторонній особі. Інцидент стався в Чорноморці, повідомляє прес-служба облполіції. Розлучені вже понад 5 років чоловік і жінка весь цей час боролись у судах щодо розподілу майна — а саме приватного будинку. Екс-дружина проживала окремо, а ось в четвер приїхала «до дому» із документами на право одноосібної власності та з представниками фірми, що надає послуги з відмикання замків. Незгодний з її діями колишній чоловік з травматичної зброї вистрелив у голову спеціалісту з відмикання дверей. Потерпілого з вогнепальним пораненням тім’яної частини голови з травматичної зброї госпіталізовано у медичний заклад. На місце події виїхало керівництво Нацплоліції області на чолі з главою — Дмитром Головіним, слідчо-оперативна група Київського відділу та працівники спецпідрозділу «КОРД». Триває слідство.

В Одесі викрили нарколабораторію хіміка з Росії

Також одеські правоохоронці викрили хіміка з Росії, який обладнав нарколабораторію. 28-річний іноземець зробив це в орендованому будинку, де виготовляв амфетамін. Загальна сума вилучених наркотиків та обладнання складає 400 тисяч гривень. Слідчі встановили, що правопорушник має освіту хіміка та 5 років тому приїхав до  України для працевлаштування.

Олімпіади ОНАХТ для майбутніх абітурієнтів

11 травня у приміщенні Одеської національної академії харчових технологій нагородили сертифікатами переможців олімпіад ВИШу для майбутніх абітурієнтів. Сьогоднішні школярі не лише ще раз перевірили свої знання з власних профільних предметів, а й заробили собі додаткові бали для вступу в Одеську національну академію харчових технологій.

 

Комментарии закрыты