Одеська влада активізує боротьбу з корупцією у школах

В Одеській мерії думають про те, щоб фіксувати на відео зустрічі директорів шкіл із батьками, які хочуть віддати свою дитину до учбового закладу. Про це в ході аппаратного засідання заявив Одеський міський голова Геннадій Труханов.  На його думку, такі мірі дозволять уникнути корупції в школах. Мер зазначив, що влада на рівні міського бюджету та субвенцій з держбюджету в змозі створити в навчальних закладах всі необхідні умови. А тому просити, а тим більше вимагати в батьків вступні внески неприпустимо. У свою чергу директор міського департаменту освіти і науки Олена Буйневич зазначила – ще минулого року з’явилось розпорядження, згідно з яким заборонено вести будь-які розмови про вступні внески з батьками дітей, котрі поступають до школи.

Грабіжники банків затримані в Одесі

Одеські правоохоронці затримали злочинну группу, яка скоювала розбійні напади та крадіжки з офісів і банківських установ. Проце повідомляє пресс-служба обласного управління Нацполіції. Спіймати банду вдалося на гарячому, до її складу входять п’ять іноземців віком від 26 до 36 років. У їх авто поліція знайшла 3 радіостанції, мішки з грошима, ноутбуки та золоті ювелірні вироби.

Зростання цін на споживчому ринку

Ціни на споживчому ринку Одеської області в січні 2017 року року в порівнянні з попереднім місяцем підвищилися на 1,3%. Про це повідомляє Головне управління статистки в Одеській області.   Серед продуктів харчування найбільше (на 13,2%) підвищилися ціни на овочі, при цьому, огірки і помідори зросли в ціні на 69,9% і 42,9% відповідно. Ціни на гриби, картоплю, моркву, буряк підвищилися на 11,8-5,6%. На 1,7% зросли ціни у групі «хліб і хлібопродукти», в тому числі, хліб подорожчав на 3,4%, продукти переробки зернових — на 1,5%. Незначно (на 0,8%) підвищилися ціни по групі «молоко, сир і яйця», з них на кисломолочну продукцію — на 4,3%, сир і м’який сир (творог) — на 2,9%, сметану — на 2 , 6%.

«Шлягер року». Концерт до ювілею Миколи Свидюка

Один з тих небагатьох митців, в якому щасливо переплелися дар композитора з даром співака, народний артист України Микола Свидюк зібрав на сцені одеської філармонії кращих сучасних виконавців. Лунали відомі українські пісні та пісні, написані Миколою Свидюком. Святковий концерт «Шлягер року» був присвячений ювілею митця.

Впевнена перемога одеської «БІПИ»

У неділю, 12 лютого, в рамках української баскетбольної Суперліги одеський баскетбольний клуб «БІПА» впевнено обіграв своїх принципових суперників — гостей з Миколаєва.

 

Комментарии закрыты