Суперкубок України вирушив в подорож по Одесі!

15 липня в Одесі відбудеться матч за Суперкубок України. На стадіоні «Чорноморець» зіграють донецький «Шахтар» і київське «Динамо». Напередодні зустрічі вулицями міста їздить DJ-мобіль, на якому одесити можуть побачити сам кубок. Подробиці — далі в сюжеті.

Одеса готується зустрічати учасників «Зоряного ралі — 2017»!

З 13 по 16 липня в Україні проходить всеукраїнське ралі, до якого приєднуються автомобілі з Харкова, Рівного, Луцька, Ужгорода, Сум, Чернігова, Львова, Чернівців та Івано-Франківська. По дорозі, в містах проміжного фінішу, до гонки будуть приєднуватися нові учасники. Довжина маршруту на старті з різних міст складе від двохсот до восьмиста п’ятдесяти км. Але всі шляхи в підсумку приведуть до Одеси. А 16 липня в парку Шевченка відбудеться нагородження переможців. Там також пройде виставка антикварних машин. Організатори обіцяють, що в ній візьмуть участь близько 50 автомобілів.

Одеський історико-краєзнавчий музей: презентація проекту

Одеський історико-краєзнавчий музей презентував проект «Революційний формат»  – до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр, мета якого – вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, відновлення і збереження національної пам’яті про події Української революції та її учасників. Відкрився проект пересувною виставкою «Нам пора для України жить!», яка буде демонструватися до 11 серпня і висвітлювати історію Одеси і краю тієї доленосної доби. Потім ця виставка буде показана в кожному районі одеської області. Перед відкриттям експозиції музейники провели прес-конференцію.

Україна-ЄС: Саміт безвізу та асоціації

У Києві 12-13 липня під головуванням Президента України проходить Дев’ятнадцятий Саміт Україна-Європейський Союз. Пан Порошенко назвав його самітом безвізу та асоціації. У четвер, 13 липня, об 11:00 пройшло Пленарне засідання. Президент  України підкреслив, що жодна країна не проводить такі всеохоплюючі реформи під час такої довгої зовнішньої агресії — і що Україна дуже вдячна Європейському Союзу за ту підтримку, яку він надає. Крім того Президент висловив далекосяжні плани щодо наступних самітів Україна-ЄС. У свою чергу президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер  зазначив, що він задоволений прогресом у співпраці України та Європейського Союзу. «Ми все зробили для того, щоб надати вільний доступ до віз. Нехай українці їздять в Європу, нехай закохуються в Європу. Всього найкращого Україні і нам «, — зазначив пан Юнкер. А Голова Європейської ради Дональд Туск зазначив, що сьогодні Європа бачить, що зовнішньому ворогу Україну не перемогти. Але важливо не зазнати поразки від самих себе.

Комментарии закрыты