ЗВТ із Канадою: початок роботи у сесійній залі

Народні депутати повертаються до сесійної зали після двох тижнів роботи в округах і комітетах. На погоджувальній раді очільники фракцій та голови комітетів затвердили графік роботи на поточний тиждень. Роботу у сесійній залі народні обранці мають розпочати із ратифікації угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Спікер парламенту впевнений — співпраця неабияк сприятиме росту вітчизняної економіки. відповідну ініціативу підтримали як в Кабміні, так і в адміністрації Президента.

Радикальна партія йде до суду з вимогою оприлюднити текст меморандуму з МВФ

Фракція Радикальної партії вимагає через суд оприлюднити текст нового Меморандуму, підписаного нещодавно між Україною та Міжнародним валютним фондом. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради. За його словами, він разом з колегами неодноразово звертався до керівництва держави та уряду з вимогою оприлюднити договір з МВФ. Проте, реакції і досі немає. Олег Ляшко наголосив, що готовий перейти до рішучих дій і змусити владу показати українцям текст Меморандуму через суд.

Туристичний сезон Одеса зустрічатиме з Потьомкінськими сходами та Стамбульским парком

Туристів у новому сезоні Одеса буде зустрічати оновленою. До кінця травня планується відкрити відреставровані Потьомкінські сходи та Стамбульський парк. Про це стало відомо в ході аппаратної наради в мерії. Міський голова Геннадій Труханов доручив провести переговори із власниками об’єктів на вулиці Приморській у підніжжя сходів, аби вони були в єдиному архітектурному стилі. Котрий, за планами, має співпадати із архітектурним видом фуникулера

День відкритих дверей в ОНУ ім. Мечникова

11 березня в ОНУ ім. Мечникова відбувся день відкритих дверей для абітурієнтів. Мета даного заходу — орієнтувати майбутніх студентів у виборі професії.

Інформація, яка представлена ​​до ознайомлення на дні відкритих дверей ВНЗ допомагає абітурієнту зважити свої бажання, можливості і здібності і зробити правильний вибір. Цьому також сприяє і можливість спілкування на заході зі студентами різних спеціальностей, які із задоволенням діляться своїм досвідом навчання.

Університетська клініка: сучасне гінекологічне відділення

Велику кількість сучасного дорогого діагностичного та лікувального обладнання придбано за останній час для гінекологічних відділень Університетської клініки Одеського національного медичного університету. Завдяки цьому, у медзакладі можна проводити найскладніші органозберігаючі операції. Чим живе сьогодні Університетська клініка — наш наступний сюжет.

Комментарии закрыты