Поліклініка без черг: в Одесі стартував новий проект

Найголовнішою проблемою під час візиту до медичного закладу є черги, на які можна витратити більше часу, ніж на прийом у лікаря. Аби подолати це, в Одесі запустили проект «Поліклініка без черг», який вже успішно працює в п’яти областях України. Перевірити результати тижневої праці до дитячої поліклініки №6 приїхали Одеський міський голова і співавтор проекту.

Система Helsi: медична реформа

і в продовження теми — в Одесі Центр медико-санітарної допомоги №14 підключили до системи Helsi в рамках медичної реформи. Для державних медичних установ Helsi проводить реєстрацію в Національній системі e-Health в рамках реформи, а також надає безкоштовну ліцензію на використання іншого функціоналу: електронної карти пацієнта, кабінет лікаря, онлайн записи на прийом. Helsi також дозволяє пацієнтові самостійно вибирати сімейного лікаря.

День рятівника: урочисті заходи в Одесі

Щороку 17 вересня в Україні відзначають День рятівника. З цієї нагоди в Головному управлінні ДСНС в Одеській області пройшли урочистості, під час яких вручали спеціальні нагороди, звання, а також подарунки від міської влади.

Фінансовий план ОПЗобговорення в уряді

Уряд на засіданні в середу затвердив фінансовий план Одеського припортового заводу на 2017 рік. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 13 вересня. Так, фінплан скоригований з урахування того, що зараз ОПЗ працює не на повну потужність.

Нагадаємо, 8 вересня заступник голови Фонду державного майна Юрій Нікітін заявив, що Одеський припортовий завод планують виставити на продаж у лютому 2018 року. За його словами, оцінка об’єкта повинна завершитися до новорічних свят.  Він також зазначив, що через боргову спору між ОПЗ і концерном бізнесмена Дмитра Фірташа, приватизація заводу буде дуже напруженою. Однак, незважаючи на існуючі проблеми, підприємством уже цікавляться потенційні покупці, причому не тільки іноземці, а й молоді українські бізнесмени.

Комментарии закрыты