Оздоровлення дітей та підлітків під час літніх канікул

14 серпня відбулась чергова апаратна нарада Одеської міської ради. Одним з перших питань було розглянуто хід оздоровлення дітей та підлітків під час літніх канікул у 2017 році. Цього року літній оздоровчий сезон в Одесі був розпочатий 29 травня. Про його доступність під час апаратної наради звітувала директор Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич. Слід зазначити, що значну роботу під час літніх канікул виконували пришкільні табори, в яких працювали студенти-волонтери з вищих навчальних закладів та викладачі-волонтери з країн Європейського Союзу. Крім того, від імені Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Подяку за організацію дитячого відпочинку та нагрудний знак За служіння Богу та Вітчизні вручили Одеському міському голові Геннадію Труханову.

Комплексні схеми розміщеня тимчасові споруди

Також під час апаратної наради представили звіт про реалізацію комплексних схем розміщення тимчасових споруд та благоустрою території міста, що були затверджені рішеннями виконавчого комітету за період 2015-2016 років. На реалізацію комплексних схем підприємці витратили більше 250 мільйонів гривень. Так роботи з благоустрою були повністю проведені власниками тимчасових споруд за власний рахунок. І на важливості таких заходів для життя міста наголосив Одеський міський голова.

Моніторинг роботи Сервісного центру МВС

Разом проти корупціі. Урядово-громадська ініціатива протягом двох місяців спостерігала за роботою сервісного центру МВС, який не так давно відкрився на Київському шосе 27а. Чи вдалося знайти будь-які корупційні схеми — дізнаємося в наступному сюжеті.

Виставка живопису Ірини Кобилянської

В музеї особистих колекцій імені Блещунова відкрилась перша персональна виставка живопису Ірини Кобилянської «Любовь до життя у фарбах». Цю експозицію автор присвятила своєму учителеві Степану Давтяну. У виставковій залі представлені натюрморти, в яких відчувається подих вірменської культури.

Комментарии закрыты