Кабмін затвердив звіт про діяльність за 2016 рік

На ранковому засіданні Кабінет міністрів затвердив звіт про діяльність уряду за 2016 рік. Головним досягненням прем’єр Володимир Гройсман назвав покращення в екоміці. Так вдалося забезпечити довготривале зростання внутрішнього валового продукту. За пудсумками 2016 року очікується, що ВВП зросте на 2%. На 16% збільшились капітальні інвестиції, зростання також, за словами  Гройсмана, відбувається по всім секторам економіки. Все це дозволило збільшити і надходження до бюджету та соціальні виплати. Так 335 тисяч малозабезпечених родин отримували підтримку від держави.

Окрім того, 6,7 мільйонів родин минулого року мали «персональний захист від ринкових цін на газ», зазначив прем’єр. А також додав – встановлення тарифів на послуги ЖКГ не є в компетенції уряду. Кабмін лише встановлює граничні ціни на газ.

Гройсман виступає за відновлення поставок вугілля з Донбасу

У своєму виступі Володимир Гройсман також наголосив на необхідності відновити поставки вугілля з Донбасу. Сьогодні більше 30 % електроенергії та тепло в окремих містах виробляється саме за допомогою антрацитового вугілля зі сходу. Для цих цілей його споживають понад 24 мільйони тон на рік. Окрім того від вугілля залежить українська металургія. А в цій сфері сьогодні працює триста тисяч людей. Для диверсифікації вугілля та переходу на інші джерела палива Україні потрібно близько 3-5 років та понад 15 мільйардів гривен інвестицій на рік, зазначив Володиимир Гройсман.

Блокада Донбасу. Думка українців

Блокада залізничних колій з Донбасу триває вже протягом трьох тижнів. За словами міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубко, блокування поставок вугілля з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей загрожує тим, що наявних запасів вистачить до кінця березня. Що з цього приводу думають прості одесити — дізнавалися наші кореспонденти.

Підтримка родин з дітьми. Нова ініціатива нардепів

У Верховній раді зареєстровано законопроект, який має на меті підтримку родин, де щойно народилась дитина, або вже ростуть школярі чи студенти. Сьогодні ці категорії потребують більшої підтримки, вважають автори проекту. Адже населення країни зменшується щомісяця, а існуючої державної підтримки не достатньо для подолання демографічної кризи.

Міський транспорт. Перспективи і рішення

2017 рік – особливий для розвитку транспорту в Одесі. Для міста планують закупити перший в Україні електробус, почати реалізовувати систему електронних квитків і запустити трасу «Північ-Південь» вже до початку туристичного сезону. Про зміни міського транспорту – далі в сюжеті.

 

 

Комментарии закрыты