Геннадій Труханов подарував квартиру маленькому одеситу

Скісна, 20 — відтепер це нове місце проживання для маленького Максима, якому ампутували обидві ноги після того, як він потрапив під трамвай. Раніше хлопчик з батьками жив у гуртожитку, котрий зовсім не обладнаний для людей з обмеженими можливостями. На допомогу родині прийшла міська влада. І 14 липня мер Одеси Геннадій Труханов вручив хлопчику ключі від новенької квартири.

Нагородження лауреатів літературної премії ім. БАБЕЛЯ

В Золотій залі Літературного музею відбулась церемонія нагородження переможців першого сезону Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля. В день народження великого письменника були вручені нагороди трьом лауреатам, яких обрало компетенте журі з Шорт-листа Премії. Також були передбачені спеціальні нагороди. У церемоніїї нагородження прийняв участь і наш земляк, відомий одеський письменник Михайло Жванецький.

Новий закон про Конституційний суд України

Верховна Рада України відмовилася скасовувати ухвалення закону про Конституційний суд України. За підтримку відповідних постанов проголосували відповідно лише 54 та 51 народний депутат. Ініціаторами постанов стали позафракційні депутати Юрій Левченко і Юрій Дерев’янко. Парламентарії наполягають, що прийняття закону про КСУ пройшло з кричущими порушеннями регламенту. Напередодні, 13 липня, Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому закон про Конституційний суд України. На підтримку закону проголосували 245 народних депутатів не дивлячись на те, що складові закону викликали досить суперечок. Згідно з документом, до складу Конституційного суду входять 18 суддів (по 6 суддів призначають президент України, Верховна Рада і з’їзд суддів України). Крім того, законопроект суттєво (до 120 тисяч гривень на місяць) підвищує зарплату суддів Конституційного суду і надає їм ряд пільг.

Комментарии закрыты