Захід-2017: початок навчань

У четвер, 14 вересня, стартували спільні стратегічні навчання збройних сил Білорусі і Росії «Захід-2017», які триватимуть до 20 вересня. На території Білорусі будуть задіяні 6 полігонів і одна ділянка місцевості, у Росії — три полігони, один з яких розташований в Калінінградській області. Сценарій навчань «Захід-2017» — виникнення кризової ситуації та наростання конфлікту, пов’язаного зі зростанням активності незаконних збройних формувань, міжнародних сепаратистських і терористичних організацій, що мають зовнішню підтримку. В заходах буде використано 370 одиниць бронетанкової техніки, до 150 одиниць артилерії і реактивних систем залпового вогню, більше 40 літаків і вертольотів. А чисельність особового складу, за інформацією, наданою Міністерством оборони РФ, становить близько 13 тисяч військовослужбовців. Щоправда цю цифру в Міноборони Німеччини вважають фіктивною і оцінюють реальну кількість учасників більш ніж в 100 тисяч. Як зазначила Міністр оборони ФРН Урсула фон дер Ляйн, занижуючи справжні показники, Росія намагається обійти свої зобов’язання, яких вона повинна дотримуватися як член ОБСЄ.

Лабораторія Касперського: зв’язок з російськими спецслужбами

Міністерство внутрішньої безпеки Сполучених Штатів винесло припис федеральним відомствам з наказом знайти програми «Лабораторії Касперського» в інформаційних системах протягом 30 днів і видалити їх протягом 90 днів. Про це повідомляє Reuters. У заяві, яка супроводжує розпорядження, міністерство зазначило, що «стурбоване зв’язком деяких представників» Лабораторії Касперського «з російськими спецслужбами і іншими урядовими органами. Таке рішення називають жорсткою відповіддю на те, що американські спецслужби називають загрозою національній безпеці США в кіберпросторі з боку Росії. Слід зазначити, що такі побоювання виникли після торішніх виборів у США, коли Москву запідозрили у використанні кіберзброї в спробі вплинути на результат голосування.

KadorrGroup: чим займається будівельна компанія

Ситуація з діяльністю будівельної компанії Кадор груп приймає все масштабніші оберти. Тепер про це говорять не лише стурбовані будівництвом одесити, а й депутати Верховної Ради України.

На Одещині створять мультиплекс українських телеканалів

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс на цифрове телевізійне мовлення в Одеській області, тим самим передбачивши створення на Одещині мультиплексу з восьми українських телеканалів. Як повідомила глава комітету з питань свободи слова та інформаційної політики у Верховній Раді Вікторія Сюмар, це означає, що вежі, побудовані державою, зароблять для трансляції українського ТБ і радіо, а не тільки мобільних операторів. «Компанія» ЗЕОНБУД «, серед власників якої сім’я Януковича, нарешті і вперше втратила монополію на цифрове мовлення.» ЗЕОНБУД «заворушився і пообіцяв закрити» білі плями «. І головне — жителі одеської області в Кілії, Роздільній, Кодимі, Рені, Татарбунарах і так далі будуть слухати і бачити українське і жити в українському інформпросторі, а не в російському — з Придністров’я або в румунському «, — підкреслила Сюмар.

Жіночий форум: міжнародне зібрання

14 вересня в Одесі відкрився Міжнародний жіночий форум. Серед головних питань — соціальні теми. Обговорити їх приїхали активні жінки з усієї України і навіть Канади. На відкритті побували і наші кореспонденти.

Ціна інформації: одеський Політех вікдриває конференцію

В одеському Політехнічному університеті почалась Десята конференція присвячена важливій на сьогодні сфері інформації. Мої колеги побували на відкритті ювілейного заходу.

Комментарии закрыты