Геннадій Труханов зустрівся з новопризначеним Генконсулом КНР

15 лютого в одеській мерії відбулася перша офіційна зустріч Одеського міського голови Геннадія Труханова з Новопризначеним Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі пані Чжао Сянжун. Сторони проаналізували співпрацю з даними дипломатичним представництвом в нашому місті, а також намітили подальші кроки співпраці в різних областях. У тому числі бізнес та суспільне життя Одеси.

У Приморській РА відзвітували про рік роботи

14 лютого глава Приморської районної адміністрації Марат Корольов відзвітував перед членами міської громади про виконану за рік роботу. Особливу увагу було приділено рівню соціально-економічного розвитку району, підвищенню якості освіти, а також вирішенню проблем у сфері житлово-комунального господарства. За минулий рік у Приморську райадміністрацію звернулося близько 7 тисяч городян. Всі звернення були розглянуті у встановлені законодавством терміни і по ним прийняті необхідні заходи впливу. В районі ремонтуються, відновлюються і відбудовуються з нуля дитячі дошкільні установи. Упорядковуються фасади і внутрішні приміщення шкіл, харчоблоки та системи опалення, здійснюються роботи з енергозбереження, встановлюються системи автоматичної пожежної сигналізації. Варто відзначити, на звіті був присутній міський голова Геннадій Труханов.

Пограбування замість побачення

Одеські грабіжники вдаються до справжніх театральних інсценувань в гонитві за здобичю. Незвичним пограбуванням для молодого одесита закінчилось побачення. З жінкою він познайомився в Інтернеті, зустрілись вони на Адміральскому проспекті, де чоловік сів в авто до дівчини. Після чого поруч з’явились двоє невідомих. Погрожуючи зброєю, вони сіли в авто, надягли на чоловіка наручники, назвались співробітниками правоохоронних органів. А в салоні нібито знайшли наркотичні речовини. Вони пообіцяли  відпустити пару за грошову винагороду. Чоловік відмовився і запропонував їхати до райвідділка. Однак натомість нібито поліцейські їздили по місту та врешті решт самі забрали в жертви його гроші – більше трьох тисяч гривень. Поліції вдалося доволі швидко знайти грабіжників, повідомляють у пресс-службі облполіції. Дівчина, з якої познайомилась жертва, також член групи. Двоє ж нападників – з Рені, один з них раніше судимий. Всі троє затримані.

Допомога тваринам у притулку «Ковчег»

14 лютого православна молодь Одеської єпархії з благословення Високопреосвященнішого митрополита Агафангела відвідала притулок для бездомних тварин «Ковчег». У заході також взяли участь і студенти духовної семінарії.

Вічну історію кохання представили одеським поціновувачам балету

Представники найкращих балетних шкіл, артисти Великого театру, Музичного театру ім. Станіславського та Неміровіча-Данченка показали одеській публіці безсмертну трагедію Уільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Від часу створення цієї цієї повісті пройшло не одне сторіччя, але й досі глядачі хвилюються, спостерігаючи за долею закоханих з Верони, а актори, які отримали роль в трагедії, сприймають це як найяскравішу подію у своєму творчому житті.

 

Комментарии закрыты