У столиці вшанували пам’ять Небесної Сотні

«Найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, яку ми з вами будуємо, і її спорудження все ще потребує титанічних зусиль».  Про це у своїй промові заявив президент України Петро Порошенко на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні у Києві. Втім президент додав, що також важливо забезпечити місце, куди мільйони українців зможуть приходити задля вшанування пам’яті тих, з кого ця нова Україна почалася – Героїв Небесної Сотні. Створення відповідного меморіалу є питанням державної ваги.

Порошенко: блокада Донбасу — це блокування України

Своїми діями учасники блокування руху залізничного транспорту з окупованими територіями не блокують бойовиків, а в першу чергу шкодять всій державі, заявив Президент Петро Порошенко. на засіданні Ради національної безпеки і оборони.  За словами глави держави, через брак енергетичного вугілля, по-перше,  виникли проблеми з енергопостачанням низки міст. По-друге, очевидними є ризики для металургійних підприємств, деякі з яких вимушені скоротити виробництво через брак сировини. Провину у блокувнні Петро Порошенко поклав на «абсолютно безвідповідальних політиканів, які на темі блокування влаштували собі абсолютно цинічний піар на крові».  Президент також длодав, що у світі цих подій долю атомної енергетики в енергетичному балансі України сбільшили з 47 до 60 %.

В Одесі презентували книгу «Широкинська операція»

15 лютого, до другої річниці подій під Широкино, в бібліотеці імені Грушевського бійці полку «Азов» та видавництво «Орієнтир» презентували книгу «Широкинска операція». Про події зими 2015 розповідали самі бійці — безпосередні учасники тих подій. Подробиці дізнавалася — Наталія Андріяш

Артеріальна гіпертонія.Хворобу краще попередити, ніж лікувати

Артеріальна гіпертонія  є найпотужнішим чинником ризику виникнення серцево-судинних захворювань. Це і ішемічна хвороба серця, і захворювання нирок, і порушення серцевого ритму, і багато інших захворювань. Про це в прес-центрі «Одесит» повідомила головний позаштатний кардіолог департаменту охорони здоров’я Одеської міськради Валентина Галинська. За її словами, люди повинні ставитися до захворювання гіпертонією серйозно, і, звичайно ж, пам’ятати, що хворобу краще попередити, ніж лікувати.

«Мода та текстиль» — міжнародна виставка на морвокзалі

З 16 до 18 лютого у виставочному комплексі Одеського порту пройде міжнародна виставка моди та текстилю «ODESSA Fashion & Textile», на якій будуть представлені не лише українські, але й великі турецькі виробники високоякісного модного одягу. Як розпочалась

 

 

 

 

Комментарии закрыты