Рішення РНБО про тимчасову транспортну блокаду Донбасу введено у дію

Президент Петро Порошенко увів у дію рішення РНБО  про припинення вантажоперевезень на Донбас. Про повідомляє прес-служба глави держави. Так, відповідно до указу припиняється переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Порошенко: блокада знищила Україну на Донбасі

Підприємства, які продовжували виплачувати заробітну плату в українській валюті та сплачували податки до українського бюджету були «острівками» присутності України на окупованих територіях і вони мали стати опорою реінтеграції цих земель після їх деокупації. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам, повідомляє пресс-служба глави держави. На переконання Президента, так звана блокада створила підґрунтя не лише для захоплення українських приватних та державних підприємств, а й виправдання їх передачі олігархам-втікачам або російським олігархам. «Це знищило Україну на Донбасі. Це дуже небезпечна стратегія, дуже небезпечні дії», — наголосив Президент. Саме тому було прийнято рішення про тимчасове припинення вантажоперевезень через лінію розмежування. Яка тим не менш залишається відкритою для гуманітарних вантажів. Так само як і контрольно-пропускні пункти для людей, додав Петро Порошенко.

Санкції НБУ по відношенню до банків з російським капіталом

Національний банк у визначенні санкцій по відношенню до українських банків з російським капіталом керувався інтересами громадян України. Про це на прес-конференції заявили представники Нацбанку. Зокрема, зазначається, що  введення санкцій у вигляді запобігання виведенню капіталу за межі України означає — заборону здійснення будь-яких фінансових операцій на користь материнських банків, а це — надання міжбанківських кредитів, депозитів, субординованих боргів, кредитів, придбання цінних паперів, розміщення коштів на коррахунках та інші подібні операції. Також, заборонена виплата дивідендів, процентів, повернення міжбанківських кредитів, коштів з коррахунків і субординованого боргу.

Кабмін продовжив надзвичайний стан в енергетиці на міцяць

Кабінет міністрів України 16 березня вирішив продовжити надзвичайні заходи в енергетичній сфері. Відповідну постанову прийняли на засіданні уряду. «Це вимушений крок. Але ми маємо вийти з цих реалій сильнішими», – зазаначив премєр Володимир Гройсман. Він запевнив, що уряд працює над різними варіантами утримання ситуації і мінімізації негативних наслідків. Прем’єр-міністр також закликав усіх припинити дестабілізувати ситуацію в Україні. Говорячи про блокаду, очільник уряду підкреслив, що всі мають бути рівними перед законом: і правоохоронці, і народні депутати, і Прем’єр-міністр, і міністри. Володимир Гройсман закликав усіх об’єднатися і “почати діяти в інтересах України, і в інтересах українців”.

Omr.gov.ua: схеми змін руху в районі Пересипі

Рух в районі Пересипського моста буде перекрито з 17 години 17 березня. Про це повідомляє прес-служба мерії. Об’їхати ділянку, що ремонтується, можна буде за кількома напрямками. Відповідно зміняться маршрути майже 25 автобусних маршрутів. Робота 20-го трамвая буде припинена. Збільшиться кількість вагонів, що з’єднують район Пересипу з селищем Котовського на трамвайних маршрутах 1 і 7. Частіше стане ходити 10 тролейбус. Детальніше ознайомитися з докладними схемами змін маршрутів можна на сайті міської ради omr.gov.ua. Де також вказані зміни в роботі автобусів у зв’язку з ремонтом на Преображенській на ділянці між Буніта та Софіївською. Ця частина буде перекрита для руху з 19 березня. Нова схема організації дорожнього руху пов’язана з проведенням робіт з капітального ремонту транспортної розв’язки на перетині вулиць Балківської — Отамана Головатого — Одарія — Чорноморського козацтва в рамках реалізації проекту «Північ-Південь».

Оперативний транспорт: поліція та швидка допомога

16 березня у прес-центрі «Одесит» відбулась конференція «Швидка допомога і поліція: робота оперативного транспорту, спільні проблеми та їх вирішення». Присутні представники обох служб розказували, в чому полягають ключові проблеми — і як з ними боротися.

VIRAUKRAINE!16-19 березня на одеському морвокзалі

З 16 по 19 березня в концертно-виставковому комплексі Одеського порту проходить міжнародний архітектурно-будівельний форум «ВІРА УКРАЇНА!». Подія об’єднує виставку будівельних технологій і матеріалів, виставку енергозберігаючих технологій та інженерних систем, а також архітектурний фестиваль «ВІРА ОДЕСА!». У перший день роботи архітектурно-будівельного форуму на ньому побував наш кореспондент.

Комментарии закрыты