Не треба нікого виписувати з квартири, — прем’єр України

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що для одержання субсидії за комунальні послуги немає необхідності виписувати з квартири членів сім’ї. Про це він сказав під час Години запитань до уряду у Верховній Раді. Прем’єр наголосив, що для субсидій створені спеціальні комісії на територіях. Якщо люди у важких умовах, не треба нікого виписувати. Треба звертатися в муніципальні комісії, і вони мають право прийняти рішення, індивідуально для кожного, хто потребує підтримки.

Гройсман заперечив Ляшку, що уряд нічого не робив 5 років

Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду заперечив обвинуваченням Олега Ляшка щодо бездіяльності влади протягом 5 років. Прем’єр-міністр у своєму виступі розповів про соціальну політику уряду і заходи, спрямовані на підвищення життєвого рівня соціально незахищених громадян. Так, Гройсман зазначив, що останній системний перерахунок пенсії відбувся у жовті 2017-го і тоді ж було визначено, що наступний перерахунок відбудеться у березні 2019 року. Також, прем’єр зазначив, що всі, хто повинні отримати гроші — їх отримають.

15-й форум VIRA UKRAINE! відкрився у ТРЦ «Середньофонтанський»

З 14-го по 17-е березня в Одесі, в новому виставковому павільйоні на території ТРЦ «Середньофонтанський» триває архітектурно-будівельна виставка VIRA UKRAINE! В 15-й раз відомі на архітектурно-будівельному ринку України компанії з’їхались до Одеси, щоби представити сучасні технології та матеріали для індивідуального та комерційного будівництва, а також ремонту та благоустрою. 14-го березня, у день відкриття форуму VIRA UKRAINE!, з експонентами знайомилась наша знімальна група.

Комментарии закрыты