На 9% зменшилась злочинність в Одесі

В Одесі спостерігається зниження злочинності. Про це заявив перший заступник директора департаменту муніципальної безпеки Юрій Савченко.  За його словами завдяки функціонуванню інтегрованої  системи відеоспостереження в минулому році злочинність впала приблизно на 9%.

Розвиток і невдачі одеської економіки

Про інвестиційний клімат, розвиток середнього та малого підприємництва та тривалі проблеми з одеськими монополіями говорили 15 березня в мерії. Мої колеги побували на засіданні Тристоронньої соціально-економічної ради — і готові поділитись станом справ в Одесі.

15-й форум VIRA UKRAINE! відкрився у ТРЦ «Середньофонтанський»

З 14-го по 17-е березня в Одесі, в новому виставковому павільйоні на території ТРЦ «Середньофонтанський» триває архітектурно-будівельна виставка VIRA UKRAINE! В 15-й раз відомі на архітектурно-будівельному ринку України компанії з’їхались до Одеси, щоби представити сучасні технології та матеріали для індивідуального та комерційного будівництва, а також ремонту та благоустрою. 14-го березня, у день відкриття форуму VIRA UKRAINE!, з експонентами знайомилась наша знімальна група.

Комментарии закрыты