Гуморина-2017: програма свята

В Одеській міськраді представили програму Гуморини-2017. Одесити і гості міста зможуть відчути атмосферу воістину одеського свята протягом всіх вихідних. Головна сцена Гуморини на цей раз буде на Ланжеронівській, а традиційну карнавальну ходу планується провести від Дерибасівської / Преображенської і до пам’ятника Засновникам Одеси. Чим будуть дивувати городян в день сміху — дізнаємося прямо зараз.

Omr.gov.ua: схеми змін руху в районі Пересипі

Рух в районі Пересипського моста буде перекрито з 17 години 17 березня. Про це повідомляє прес-служба мерії. Об’їхати ділянку, що ремонтується, можна буде за кількома напрямками. Відповідно зміняться маршрути майже 25 автобусних маршрутів. Робота 20-го трамвая буде припинена. Збільшиться кількість вагонів, що з’єднують район Пересипу з селищем Котовського на трамвайних маршрутах 1 і 7. Частіше стане ходити 10 тролейбус. Детальніше ознайомитися з докладними схемами змін маршрутів можна на сайті міської ради omr.gov.ua. Де також вказані зміни в роботі автобусів у зв’язку з ремонтом на Преображенській на ділянці між Буніта та Софіївською. Ця частина буде перекрита для руху з 19 березня. Нова схема організації дорожнього руху пов’язана з проведенням робіт з капітального ремонту транспортної розв’язки на перетині вулиць Балківської — Отамана Головатого — Одарія — Чорноморського козацтва в рамках реалізації проекту «Північ-Південь».

Одеський театр ляльок відзначить 85-річчя

85-й День Народження восени цього року святкуватиме Одеський театр ляльок. Також, в житті театру зовсім скоро відбудуться і дві інші важливі дати: 21 березня відбудеться міжнародний день Кукольника, а 27 березня — Міжнародний день театру. До цих свят, актори і ляльки готують дві нові дитячі вистави — за казками братів Грімм і «Котячий будинок» Маршака. Не забувають в театрі і про дорослого глядача, зовсім скоро, 28 і 29 березня, відбудеться прем’єра вистави — «Паперове життя». Про подальшу роботу Театру, творчі плани і життя ляльок — далі в нашому сюжеті.

VIRAUKRAINE!16-19 березня на одеському морвокзалі

З 16 по 19 березня в концертно-виставковому комплексі Одеського порту проходить міжнародний архітектурно-будівельний форум «ВІРА УКРАЇНА!». Подія об’єднує виставку будівельних технологій і матеріалів, виставку енергозберігаючих технологій та інженерних систем, а також архітектурний фестиваль «ВІРА ОДЕСА!». У перший день роботи архітектурно-будівельного форуму на ньому побував наш кореспондент.

 

 

Комментарии закрыты