Денис Петухов — герой, якого пам’ятає Україна

29 років тому 16 серпня 1988 року в м. Армянськ, Автономної Республіки Крим народився Денис Петухов. Герой, чиє ім’я сьогодні назавжди залишилося в історії України і в пямяті українців. Коли у 2014 році розпочались події в Криму та на Сході України, старший лейтенант Денис Петухов навіть не розглядав варіанту полишити службу й поїхати в Крим, де лишились батьки, родичі, друзі. Навпаки, один з перших подав рапорт на виїзд для посилення Маріупольського загону морської охорони. У серпні 2014 року катер під командуванням Дениса Петухова займав позицію поблизу населених пунктів Широкіне та Безименне Новоазовського району Донецької області в 3 милях від берега та отримав завдання щодо недопущення проникнення на територію України незаконних збройних угрупувань. 31 серпня 2014 року о 15:17 з берега бойовики обстріляли катер керованими ракетами… Частина екіпажу зіміла врятуватися, втім командир та сигнальник назавжди залишились на вахті… За героїзм, особисту мужність і самовідданість, виявлені під час виконання завдань з охорони та оборони державного кордону України, старший лейтенант Петухов Денис Анатолійович нагороджений орденом „За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Загроза і недружній крок — Полторак про російсько-білоруські навчання

Міністр оборони України Степан Полторак назвав російско-білоруські військові навчання на кордоні з Україною загрозою і недружнім кроком. Про це глава Міноборони заявив в ефірі одного з українських телекананалів. «Ми знаємо про всі пересування російських військ уздовж напрямку нашого кордону. Ми розуміємо, які загрози можуть виникнути, і ми будемо реагувати адекватно на ті загрози, які несуть із собою ці вчення, і Генштаб передбачив ряд заходів, які були б адекватними у відповідь на ці загрози, загрози вторгнення», — заявив міністр. . За словами Полторака, такі навчання потенційно несуть загрози для України, тому що велика кількість особового складу пересувається до українського кордону в рамках навчань на території Білорусі.

Sage 2017: підсумки чемпіонату світу

Студенти з 33 країн світу приїхали до Одеси, щоб проявити себе в 15-му чемпіонаті світу з підприємництва серед молоді «SAGE World Cup 2017». Змагання серед молодих бізнесменів проходили з 11 до 14 серпня за підтримки Одеського міського голови. Головна мета проекту — допомогти молодим хлопцям створити свої власні бізнес-проекти шляхом розвитку в них лідерських якостей та підприємницьких навичок. До речі, більшість одеситів, які брали участь в «SAGЕ», тепер успішно розвивають свої проекти по всьому світу.

Хабад Ор Авнер: скоро новий навчальний рік

Зовсім скоро почнеться новий навчальний рік. І не тільки школи, ліцеї, гімназії, коледжі та ВНЗ готуються до нього. Дитячий садок Хабад Ор Авнер теж чекає 1-е вересня. Тут діти активно оздоровлювалися протягом літа, тому готові до нових занять. А також запрошують нових друзів, тому що старша група садочка через 2 тижні стануть школярами.

 

 

Комментарии закрыты