Нові санкції: хімічні атаки в Сирії

Санкції проти 16 осіб, які причетні до хімічних атак у Сирії, скоєних впродовж останніх місяців, запровадить Європейський Союз. 17 липня, перед зустріччю міністрів закордонних  справ ЄС на цьому наголосив Борис Джонсон — голова МЗС Великобританії. «Ми обговоримо санкції проти причетних до серії хімічних атак у Сирії. Рада сьогодні погодиться, що санкції будуть прийняті проти 16 ключових осіб», — відзначив Джонсон, підкресливши, що санкції стосуватимуться військового та технічного персоналу. Переміщення цих осіб в Європейському Союзі буде обмежене, а їхні банківські активи — заморожені. «Запровадження санкцій демонструє рішучість Великої Британії та інших наших друзів у Європі у боротьбі з відповідальними за хімічні атаки», — додав голова британського відомства.

Переговори у Брюсселі: вихід Великобританії з ЄС

У понеділок, 17 липня, розпочинаються офіційні переговори у Брюсселі щодо врегулювання умов виходу Великобританії з Європейського Союзу. Весь процес слід врегулювати до 30 березня 2019 року  — саме цей день і стане днем виходу Сполученого Королівства з ЄС. Нагадаємо, що минулого місяця неформальну зустріч провели Девід Дейвіс та Мішель Барньє — міністри з питань брекзиту обох сторін. Щоправда, це не робить переговори легшими. Як очікується, найскладнішим пунктом перемовин стануть права громадян Європейського Союзу у Великій Британії та британців у Євросоюзі. У Сполученому Королівстві сьогодні проживає близько трьох мільйонів громадян ЄС — і близько півтори тисячі британців перебувають у Союзі. Зараз вони можуть вільно пересуватися, жити та працювати без обмежень — а от як буде далі, слід ще вирішити.

Стамбульський парк: місце для вигулу домашніх тварин

Не дивлячись на те, що в Стамбульському парку офіційно заборонений вигул домашніх тварин, все одно знаходяться ті, хто, на жаль, нехтує цими правилами. Спеціально для жителів центру міста, які вже давно мали потребу в окремому місці для вигулу собак, згідно з дорученням Одеського міського голови, правіше Стамбульського парку, на нижній терасі буде створено майданчик для вигулу тварин. Такий майданчик буде відкрито вже в серпні цього року. Також, у Стамбульському парку планують розширити зону комфорту і створити ще один громадський туалет, який буде побудований з боку Думської площі і обладнаний приміщеннями для людей з особливими потребами та інвалідів.

Підтримка мецената : Свято-покровський скит

16 липня до села Маринівка Біляївського району Одеської області приїхав відомий меценат, що будує школи, лікарні, Грецький парк, об’єкти інфраструктури — Пантелеймон Бумбурас. Також він допомагає Свято-Покровському скиту, який заснував Митрополит Агафангел. Варто зазначити, що меценат будує не тільки надійні довговічні будинки, але й духовні мости, що об’єднують братські народи Греції та України.

Комментарии закрыты