Європейське майбутнє: Порошенко провів зустріч з Президентом Європарламенту

Після церемонії підписання рішення про запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для українських громадян Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні. Про це інформує прес-служба адміністрації президента. Глава держави відзначив, що Європейський Парламент завжди був найбільш амбітним прихильником європейських устремлінь українського народу. Саме тому нинішнє підписання рішення ЄС про надання українським громадянам безвізового режиму є спільним досягненням.  Сторони висловили очікування, що наступним етапним рішенням має стати набуття чинності Угодою про асоціацію. Петро Порошенко висловив переконання, що Україна і надалі відчуватиме підтримку Європарламенту, зокрема щодо подальшого більш амбітного наповнення європейського порядку денного нашої держави. Глава Української держави привернув увагу Глави Європарламенту до триваючого порушення Кремлем Мінських домовленостей, свідченням чого є чергове загострення безпекової та гуманітарної ситуації на Донбасі. Він відзначив важливість підтримки Європарламентом збереження санкційного режиму проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включаючи Крим.

Рада не буде розглядати 18 травня «церковні» законопроекти

«Церковні» законопроекти зняли з порядку денного Верховної Ради 18 травня. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.  Законопроекти про втручання держави в релігійні справи можуть викликати розкол суспільства, вважають в парламенті. «Ми не просто тричі, а триста тричі повинні подумати до того, як взагалі в якісь питання, пов’язані з релігією і Церквою, втручатися через законодавчі дії. Сьогодні ми не повинні цього розглядати і ми цього розглядати не будемо»- заявив заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко. Він зазначив, що частина депутатів, які вносять до парламенту законопроекти про релігію, вважають їх корисними для держави, однак частина парламентаріїв робить це з метою викликати обурення і розкол суспільства. Відзначимо, що на площі перед будівлею парламенту зібралось кілька тисяч вірян та священників УПЦ, які протестують проти прийняття цих законопроектів.

Справа Януковича: суд переніс засідання на 29 травня

Оболонський районний суд Києва переніс підготовче засідання у кримінальному провадженні про вчинення екс-президентом Віктором Януковичем державної зради на 29 травня. Таким чином суд задовольнив клопотання адвокатів Януковича про необхідність надати їм час для ознайомлення зі 717 аркушами додатків до клопотання, наданих суду стороною обвинувачення. Крім того, суд зобов’язав захисників Януковича на наступному засіданні підготуватися та визначити свою думку щодо можливості чи неможливості призначення спеціального судового засідання, а також проведення судових засідань або за участю суду присяжних, або за участю трьох професійних суддів.  В свою чергу, захист колишнього президента України Віктора Януковича обіцяє, що в наступному засіданні суду він візьме участь по відеоконференції. Адвокат додав, що Генеральній прокуратурі України не вдасться провести судовий процес без Януковича.

День вишиванки: урочисте гасіння унікального конверту

Всесвітній день вишиванки на Одеському Головпоштамті відзначили урочистим гасінням яскраво і святково оформленого конверта, спеціально випущеного до цієї події. // Майже всі співробітники «Укрпошти» на честь свята одягли вишиванки. Сьогодні така акція гасіння конверта проходить в усіх великих містах України, — зазначила глава Одеської дирекції «Укрпошти» Наталія Приходько. За існуючими правилами спеціальний штемпель, яким проводилося гасіння, буде зберігатися тільки один день, протягом якого можна провести гасіння, після чого він знищується. Таким чином, конверт стає унікальним і цінним екземпляром для колекціонерів. Нагадаємо, день вишиванки українці щорічно відзначають в третій четвер травня.

Спорт i мистецтво: весняний фестиваль ОНАХТ

«Швидше, вище, сильніше», а ще талановитіше – пiд таким гаслом 17 травня в Одеськiй нацiональнiй академii харчових технологiй вiдбувся Фестиваль культури, спорту та мистецтва. Вже 10-й, ювiлейний фестиваль об’єднав найбiльш активних студентiв усiх 4-х iнститутiв Одеськоi нацiональноi академii харчових технологiй. Також на святі виступили курсанти Військової академії.

Комментарии закрыты