День захисту дітей — свято в Lawn Tennis Club

В Лаун Тенис Клаб святкують День Захисту Дітей. Маленькі тенісисти влаштували показовий урок і поділилися своїми мріями з нашою знімальною групою. Про те, як важливо любити спорт з дитинства і бути сильним з маленького віку — далі в сюжеті.

25 річниця — Президент привітав американську торговельну палату

Президент Петро Порошенко привітав Американську торговельну палату в Україні з 25-ю річницею від дня заснування. Глава держави зазначив, що Україна за останні три роки зробила більше, ніж передбачалося, але менш ніж прагне. Він наголосив, що попереду пенсійна реформа, земельна реформа, реформа охорони здоров’я і проведення приватизації. Петро Порошенко подякував Американській торговельній палаті, яка є досить критичною ланкою в цьому процесі.

Безпечні переходи на Вокзалі та Дерибасівській

Презентація проектів у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» продовжується. 2 червня у прес-центрі Одесит представили проект «Доступні та безпечні підземні переходи на Залізничному вокзалі та на Дерибасівській». Він спрямований на створення доступності — аби всі громадяни та гості міста могли користуватися безпечними підземними переходами. Проект представили керівник Анти-дискримінаційної конфедерації Дмитро Вичик та його заступниця Світлана Рожко.

Такі платформи встановлюються на направляючій, що кріпиться на одну зі стінок переходу. Сама платформа важить 300 кілограмів і не має деталей, що користуються великим попитом у злочинців. А ось переваги, які отримає місто від цього проекту, важко переоцінити, запевняють розробники.

Яскраве 1 червня — вечірній концерт на Дерибасівській

Дійсно грандіозне святкування Дня Захисту Дітей 1 червня, завершилося концертом на вулиці Дерибасівській. У заході брали участь артисти з продюсерського центру Star Time і той, кого юні одесити чекали, напевно, весь день — знаменитий на всю Україну Монатік. 1 червня — День про дітей і для дітей, пройшов в Одесі так, як не міг очікувати ніхто, а кількість заходів дозволила кожному знайти розвагу до смаку. У святковому концерті ввечері взяв участь і мер Одеси Геннадій Труханов, який привітав маленьких одеситів, тих, хто зробить наше місто ще кращим в майбутньому.

Увечері першого дня літа, весь центр міста був заповнений веселими і щасливими дітьми. Сьогодні міська влада докладає всіх зусиль для того, щоб маленькі одесити відчували турботу, увагу і росли в хороших умовах. 21 століття дає все більше можливостей для розвитку, все більше професій, в яких зможуть знайти і реалізувати себе діти, з’являється з кожним днем. Можливості дає і те, що вони ростуть в Одесі, в знаменитому місті біля Чорного Моря, носячи горде ім’я — справжніх одеситів. Діти — головний пріоритет і те, у що варто вкладатися найбільше. Діти — це той, найголовніший ресурс і найпотужніша сила, здатна призводити до змін, будувати, створювати нове і робити нашу з вами Одесу краще.

Комментарии закрыты