Від рук браконьєрів знову гинуть дельфіни

Прикордонники Одеського загону морської охорони та Ізмаїльського загону спільно з співробітниками Дунайського біосферного заповідника виявили та вилучили близько 2-х кілометрів браконьєрських сіток, в яких заплуталися і загинули 7 дельфінів! Про це повідомляє прес-служба відомства. В ході рейду корабель морської охорони спеціального забезпечення «Аметист» і малий катер морської охорони пройшли Дунаєм і вийшли в прибережні води Чорного моря. Пошук незаконних знарядь лову проводився на підставі реалізації оперативної інформації. Райони, що перевірялись, входять в Дунайський біосферний заповідник. «Загиблих дельфінів передали представникам Дунайського біосферного заповідника та ветеринарного підрозділу для здійснення експертизи і поховання на березі. Вилучені сітки передані в Державну фіскальну службу», — заявив командир корабля «Аметист», капітан 3-го рангу Євген Чіков.

Грецький Парк: одеситам подарують ще одне місце відпочинку

Біля Потьомкінських сходів, навпроти Стамбульського парку, з’явиться ще одна прикраса міста Одеса — Грецький Парк. На 32 квадратних метрах в історичній частині міста з’явиться ще одне улюблене одеситами місце. Грецький парк — це вдячність за той неоціненний внесок, який зробили греки в становлення міста біля Чорного моря: парк буде містити в собі музей під відкритим небом, де будуть зберігатися матеріали розкопок археологів, авторські скульптури, спортивні та дитячі майданчики, а також буде забезпечений спеціальними системами і пандусами для інвалідів і людей з обмеженими можливостями. Будівельні роботи веде компанія «Гефест» за підтримки благодійного фонду Пантелеймона Бумбураса.

Synergy global sport expo: спортивний фестиваль і виставка в Одесі

Нова масштабна подія чекає Одесу в серпні 2017 року — SYNERGY GLOBAL SPORT EXPO. Презентація проекту для учасників спортивної індустрії відбулася 22 червня. Інтерактивний фестиваль спорту і виставка пройдуть у 8-ми локаціях на базі одеського Палацу Спорту за підтримки Національного олімпійського комітету України під патронатом Одеського міського голови. Організатори — спортсмени і підприємці Одеси, а також Одеська міська і  обласна ради. Автори проекту обіцяють унікальний для України захід про спорт і для спорту: змагання серед професіоналів і серед любителів, змагання для дітей у віці від 1 року і старше, зустрічі з всесвітньо відомими спортсменами, чиї імена пов’язані з Одесою, першість спортклубів міста на звання кращого, екстремальні види спорту і регата, зони спортивної медицини та спортивного фуд-корту, призи для відвідувачів у вигляді тенісного сету з політиком чи олімпійцем тощо.

Зони сімейного відпочинку: чергові проекти в рамках онлайн-платформи

Зони активного сімейного відпочинку в Лузанівці, на Левітана, Куляльнику, «Жевахова» a також молодіжна академія мистецтв «YOUTH & SKILL» — одразу кілька проектів презентували в рамках онлайн-платформи соціально активний громадянин. Всі ці проекти об’єднуються декількома позиціями. Насамперед, створити їх планується у місцях,  де сьогодні одесити не мають комфортних умов для проведення активного відпочинку. Крім того, відкриття таких об’єктів цілком відповідає міській політиці створення всіх необхідних умов для розвитку особистості — впевнені автори проектів.

Щодо проекту Молодіжної академії мистецтв — планується створити сучасний науково-ігровий комплекс де зможуть проводити вільний час сотні юнаків і дівчат Одеси. Серед запланованого — відкриття студії кіберспорту, студії звукозапису, музичних кабінетів, театрального комплексу, медіа класів, кафе з лекційних залом і фрі зоною.

Справу Гужви обіцяють довести до логічного кінця

Справа щодо затримання головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря ГужвИ за підозрою у вимаганні й отриманні 10 тисяч доларів хабара буде доведена до логічного кінця. Про це заявив у Верховній Раді заступник міністра МВС Вадим Троян.

Також, стало відомо, що затриманому Ігорю Гужві загрожує позбавлення волі до 10 років з конфіскацією майна. Про це написала прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган. Вона зазначила, що Гужві інкримінують вимагання, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, або таке, що завдало майнову шкоду у великих розмірах. Згідно кримінального кодексу за таке правопорушення карають позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. За словами Сарган, за результатами проведеного невідкладного обшуку в приміщенні редакції «Страна.uа» було виявлено 20 тис. доларів у портфелі керівника інтернет-видання.

Реінтеграція Донбасу: РНБО готує

Комментарии закрыты