Від рук браконьєрів знову гинуть дельфіни

Прикордонники Одеського загону морської охорони та Ізмаїльського загону спільно з співробітниками Дунайського біосферного заповідника виявили та вилучили близько 2-х кілометрів браконьєрських сіток, в яких заплуталися і загинули 7 дельфінів! Про це повідомляє прес-служба відомства. В ході рейду корабель морської охорони спеціального забезпечення «Аметист» і малий катер морської охорони пройшли Дунаєм і вийшли в прибережні води Чорного моря. Пошук незаконних знарядь лову проводився на підставі реалізації оперативної інформації. Райони, що перевірялись, входять в Дунайський біосферний заповідник. «Загиблих дельфінів передали представникам Дунайського біосферного заповідника та ветеринарного підрозділу для здійснення експертизи і поховання на березі. Вилучені сітки передані в Державну фіскальну службу», — заявив командир корабля «Аметист», капітан 3-го рангу Євген Чіков. Пропонуємо коментар еколога з цього приводу.

Грецький Парк: одеситам подарують ще одне місце відпочинку

Біля Потьомкінських сходів, навпроти Стамбульського парку, з’явиться ще одна прикраса міста Одеса — Грецький Парк. На 32 квадратних метрах в історичній частині міста з’явиться ще одне улюблене одеситами місце. Грецький парк — це вдячність за той неоціненний внесок, який зробили греки в становлення міста біля Чорного моря: парк буде містити в собі музей під відкритим небом, де будуть зберігатися матеріали розкопок археологів, авторські скульптури, спортивні та дитячі майданчики, а також буде забезпечений спеціальними системами і пандусами для інвалідів і людей з обмеженими можливостями. Будівельні роботи веде компанія «Гефест» за підтримки благодійного фонду Пантелеймона Бумбураса.

Засідання комісії з питань «Громадського бюджету»

23 червня відбулося чергове засідання комісії з питань «Громадського бюджету» — одного з проектів онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Члени комісії обирали для винесення на публічне голосування найважливіші для нашого міста ідеї одеситів.

Misstourisminternational: за підтримки мера конкурс повернувся до одеси

Напередодні Фестивалю фестивалів «Хочу в Одесу» 23 червня Одеський міський голова Геннадій Труханов, ідейний натхненник події, зустрівся з учасницями з різних країн світу. Дівчата приїхали до Одеси, щоб боротися за корону і звання «MISS TOURISM INTERNATIONAL Ukraine, Black Sea 2017». Міжнародний конкурс «MISS TOURISM INTERNATIONAL» буде проходити з 24 по 28 червня в рамках фестивалю «Хочу в Одесу» за підтримки департаменту культури та туризму Одеської міськради. Організатором виступає Національний комітет «Міс Україна-Південь». Детальніше про зустріч — в матеріалі нашого кореспондента.

Комментарии закрыты