Перетворення міста: досягнення та плани

Перетворення Одеси не вщухає навіть у передвесняний період дощів та болота. На апаратній нараді Одеської Міської Ради розглянули досягнення у демонтажі тимчасових споруд та розбудові спортивних майданчиків, які продовжаться із настанням тепла. А також обговорили плани щодо реконструкції небезпечних відрізків дороги, що дозволить одеситам краще почуватись у рідному місті.

В Одесі знешкоджено понад 90 снарядів часів Другої світової

На апаратній нараді Геннадій Труханов дав доручення перевірити будівельні майданчики, де були знайдені артснаряди часів другої світової війни. За даними прес-центру Держслуджби з надзвичайних ситуацій, протягом останнього тижня виявили більше 90 таких снарядів. Перше повідомлення щодо небезнечної знахідки на Люстдорфській дорозі рятувальники отримали ще 21 лютого. Ще три артснаряди калібру 76 міліметрів будівельники знайшли 24 лютого на Фонтанській дорозі та Костанді.Їх також знешкодили на полігоні.

В Одеській області стартували весняні польові роботи

Завдяки сприятливим погодним умовам в Україні стартували весняні польові роботи, повідомляє Урядовий портал. Так в 10 областях розпочато внесення поживних речовин: озимих культур на зерно підживлено на площі 579 тис. га (8% до прогнозу), озимого ріпаку — 96 тис. га (11%). Лідерами з підживлення озимих зернових є Одеська, Миколаївська, Херсонська та Запорізька області. Сходи озимих зернових культур отримано на площі 6,8 млн га (95% до посіяних), 81% з них —  у доброму та задовільному стані Сходи озимого ріпаку отримані на площі 860 тис. га (96% до посіяних). З них в доброму та задовільному стані – 81%.

30-річний ювілей ради ветеранів Одеси

Міська рада ветеранів відзначила своє 30-річчя від дня заснування. В Будинку офіцерів 25 лютого зібралися представники міської влади, ветеранських організацій міста та області, керівники громадських організацій. До 30-річчя від дня заснування Одеської міської Ради ветеранів активу організації  урочисто вручили почесні нагороди. Від імені міського голови Геннадія Труханова привітати ветеранів прийшов віце-мер Петро Рябоконь

На «Краяні» пройшов чемпіонат України тхеквондо ВТФ серед молоді

В Одесі на базі спорткомплексу «Краян» пройшла грандіозна подія у світі одеського спорту — чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед молоді та чемпіонат України з пумсе. Офіційне відкриття відбулося 25 лютого. В урочистому параді брали участь команди з 17 областей. Спортсмени змагалися за почесне місце в національній збірній команді, яка незабаром вирушить на чемпіонат Європи.

 

Комментарии закрыты