Чемпіони Європи зустрілися з юними одеситами

Спортсмени національної збірної України з боксу поспілкувалися з учнями Одеської ДЮСШ №8. Микола Буценко, Євген Барабанов, Віктор Вихрист та Олександр Хижняк наприкінці червня повернулись з медалями з ІІ Європейських ігор у Мінську. А зараз чемпіони перебувають в Одесі на запрошення президента Федерації боксу Одеської області Халіда Мусаєва.

По справі «Краяну» виправдувальний вирок

У Малиновському райсуді зачитали вирок у «справі Краяну». Мера Одеси Геннадія Труханова та ще сімох осіб (у тому числі віце-мера Павла Вугельмана та трьох представників міської влади) визнали невинними за звинуваченням у купівлі адмінбудівлі заводу «Краян» за завищеною ціною.

Чи дочекаються нового Виборчого кодексу українці?

Парламентарі розглянули 4000 поправок до  Виборчого кодексу. Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що парламент встигає розглянути всі поправки до нового Виборчого кодексу за відкритими списками за 2 дні. За його словами, їх розгляд завершиться в середу. Фінальне голосування має відбутися напередодні позачергових виборів до Верховної Ради — в пленарний четвер, 11 липня.

«Зелені» висунули вимоги до кандидата у президенти Єврокомісії

Європейська партія зелених висунула три умови для схвалення кандидатки в президенти Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн. Так, Ска Келлер та Філіп Ламбертс, лідери «зелених» у парламенті ЄС, зустрілися у понеділок з фон дер Ляєн в Брюсселі та назвали умовами для голосування за її кандидатуру справжню підтримку захисту клімату, рятувальних операцій у Середземному морі та реформування системи топ-кандидатів.

Комментарии закрыты