«Пі-пі-пі». І все…

Нардепи припинили повноваження усього складу ЦВК в ході пленарного засідання 13-го вересня. Рішення прийнято відповідно до Конституції України та закону про ЦВК з урахуванням мотивованого подання Президента. Так, у супровідних до постанови документах Президент Володимир Зеленський вказує на те, що ЦВК у ході парламентських виборів проявила «недостатню виваженість або навіть політичну упередженість у вирішенні окремих питань», наслідком чого стали судові процеси, за результатами яких дії ЦВК визнані протиправними.

Закони приймаються надто швидко?

Нова Верховна Рада демонструє завидний темп роботи. За короткий термін парламент прийняв ряд найважливіших для України законів. І депутати не збираються зупинятися. Чи погоджуються одесити з тим, що закони приймаються надто швидко, чи навпаки, це є свідченням готовності парламентарів плідно працювати? Наша знімальна група вирішила найти відповідь на ці питання.

Меморіалізація місць масових убивств євреїв

Захисту і меморіалізації місць масових убивств євреїв України присвячений міжнародний проект «Захистимо пам’ять». Вчені Українського центру вивчення історії Голокосту презентували його 12-го вересня для ЗМІ.

«Фронтирна ідентичність» Одеси

У бібліотеці ім.Грушевського відбулась презентація книги Ярослава Поліщука «Фронтирна ідентичність: Одеса 20 століття». Автор — доктор філологічних наук, професор інституту російської та української філології в познанському університеті ім.Адама Міцкевича.

Комментарии закрыты