«Без громадянства» — Саакашвілі записав відозвернення

Президент України анулював українське громадянство екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі через подання неправдивих відомостей в документах. Суспільство відреагувало на цей факт по різному: хтось привітав таке рішення назвавши Саакашвілі «грузинським Януковичем», а хтось обурився. У той же час сам Саакашвілі назвав себе українцем, який пройшов три революції, і пообіцяв боротися за своє перебування в країні. Екс-голова Одеської ОДА навіть записав відеозвернення, де він заперечує усі звинувачення на свою адресу.

Нагадаємо, 26 липня Міграційна служба України підтвердила, що Президент України підписав Указ про позбавлення Саакашвілі громадянства України. Причина — недостовірні дані, які той вказав в анкеті при отриманні громадянства. Так колишній грузинський президент повідомив владі, що не підлягає кримінальному переслідуванню де-небудь, Саакашвілі не повідомив про тяжкі кримінальні справи, відкриті проти нього на батьківщині.

Пров. Каркашадзе, 5: новий старий дитсадок

В Одесі зявиться новий старий дитячий садок. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради. Мова йде про колишній садок за адресою провулок Каркашадзе, 4. Протягом 12 років будівля поступово знищувалася і наразі там можуть знаходидист хіба що бездомні. Мер Геннадій Труханов зазначив, що садок повернуто у міську владу, і він запрацює знову.

Міський голова додав, що, згідно з розробленим проектом, відновити дитсадок планують до 2019 року.

Ясла-садок для дітей Одеси

І ще один новий заклад для наймолодших жителів Одеси з’явиться у нашому місті до Дня святого Миколая, а може ще й раніше. Мова йде про ясла-садок №48 на вулиці Дюківській. Наразі робота над ним дісталась фінального етапу і вже же менш ніж за півроку його зможуть відвідувати близько 90 дітей. А оскільки заклад знаходиться у багатонаселеному районі, він є дуже актуальним для Одеси.

Місто фестивалів: що наразі готує Одеса

Влітку фестивалі у нашому місті не закінчуються. 28 липня з 22:00 на території Морського вокзалу відбудеться Фестиваль феєрверків. Протягом 45 хвилин жителі та гості міста матимуть можливість насолодитися видовищним шоу, до якого місто починає готуватися за кілька днів.

Всім бажаючим насолодитись феєрверк-шоу не буде необхідності їхати безпосередньо до Морського вокзалу. Оскільки завдяки розташуванню обладнання за цим видовищем можна буде спостерігати по всьому узбережжю.

Безпека всіх бажаючих відвідати Фестиваль феєрверків буде забезпечена міськими структурами і ніщо не завадить насолоджуватись унікальним піротехнічним шоу.

Вступна кампанія: в ОНАХТ підбили підсумки

У приймальній комісії Одеської Національної Академії Харчових технологій підводять результати вступної кампанії — напевно, найбільш хвилюючого етапу для кожного абітурієнта. Про те, як відбувалася подача документів у вищі навчальні заклади в цьому році, які факультети обирали найчастіше, думки студентів та працівників академії — дізнавалися наші журналісти.

Комментарии закрыты