6752 ГРН — середня зарплата українця в березні

Середня заробітна плата в Україні збільшилась за місяць на 543 гривні, повідомляє Державна служба статистики. Якщо у лютому вона складала 6 тисяч 209 гривень, то на 1 березня — зросла до 6 тисяч 752 гривень або на майже 9%. Порівняно з минулорічним показником — на 1 березня 2016 року — середня зарплата українця зросла на 37%. При цьому більше за всіх отримують традиційно фахівці авіаційної галузі — в середньому 28 тис. 624 грн. А найнижча оплата праці у працівників пошти та кур’єрів — 3 тис. 498 грн

В Одесі відбувся обласний етап дитячого конкурсу «Найкращий читач»

В бібліотеці ім Катаєва відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу читачів. Серед учнів шостих то сьомих класів шкіл одеського регіону компетентне журі, до складу якого увійшли відомі одеські письменники, громадські діячі, працівники бібліотек, обирали найкращих. Школярі представляли свої улюблені книжки в костюмах героїв, які найбільш сподобалися.

70-річний ювілейтехнікуму промислової автоматики

27 квітня Технікум промислової автоматики відзначає свій день народження — 70 років. За цей час навчальний заклад підготував тисячі висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють у різних структурах галузі. Технікум завжди намагається йти в ногу з часом і сьогодні підбиває підсумки роботи. Подробиці — далі в сюжеті.

В Одесі вперше в Україні розробили екскурсійний маршрут для інвалідів

28 квітня в Одесі, вперше для України, відбулась презентація екскурсійного маршруту для людей з інвалідністю. Відомі місця нашого міста, захоплюючі розповіді екскурсовода і зручний маршрут — Одеса в котрий раз довела, що її двері відчинені для кожного.

 

Комментарии закрыты