Реінтеграція Донбасу: Рада у вересні може розглянути законопроект

Законопроект про реінтеграцію Донбасу надійде в Раду у вересні. таке сподівання висловив Заступник голови Міністерства з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука. Посадовець, зокрема, заявив, що законопроект про реінтеграцію Донбасу, з яким він вже ознайомився, відрізняється від оприлюдненого в ЗМІ. «Основна теза документа, який був розроблений в Радбезі — це зміна системи менеджменту в Донецькій і Луганській областях, на тих територіях, які контролюються центральною владою. Це головна мета цього законопроекту», — зазначив Георгій Тука. Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявляв, що законопроект про реінтеграцію Донбасу може бути внесений в Раду у вересні.

Освіта в Одесі: підготовка до нового року

28 серпня в Одеській міській раді відбулась чергова апаратна нарада.

Крім інших питань обговорювали і стан одеської мережі навчальних закладів — зокрема, її підготовку до нового навчального року.

Сьогодні максимальна кількість навчальних закладів міста вже готова до роботи: і ті, що були в належному стані, і ті, що підлягали ремонту. Так було відремонтовано та модернізовано 79 харчоблоків і відкрито 42 сучасних стадіони та майданчики.  Як зазначив Одеський міський голова Геннадій Труханов, сьогодні одеські школи є спортивними центрами мікрорайонів.

Вивезення сміття: к боротися з проблемою

Також під час апаратної наради Одеський міський голова підняв болюче питання діяльності сміттєвозних компаній, які не виконують свої обов’язки в повному обсязі  Так вони лише спустошують контейнери, не зважаючи увагу на те, що залишається навколо них. Одеський міський голова наголосив, що за таку халатність мусорозбиральні компанії будуть нести відповідальність.

Одеські пляжі: доступ одеситам

В ході апаратної наради підняли питання використання траверсів, які експлуатуються орендаторами пляжів. Взагалі з цією метою укладено 10 договорів, за якими орендатори повинні приводити в порядок траверси. Щоправда, не всі підприємці виконують свої зобов’язання. Зокрема Одеський міський голова розкритикував стан траверсу №20 на пляжі «Аркадія».

Так Міський голова акцентував увагу на тому, що сьогодні мати можливість користуватися пляжами повинні в першу чергу одесити; а тому орендатори повинні робити все можливе, аби їх діяльність не заважала відпочинку громадян.

Так міський голова закликав відповідні служби та департаменти акумулювати зусилля, та привести до ладу берегову зону Одеси.

«Місто біля моря» — п’ятий фотосалон та конкурс

П’ятий рік поспіль в Одесі проходить Національний фотосалон і конкурс «Місто біля моря». Організатором заходу є Одеська обласна організація Національної спілки фотохудожників України. П’ятий фотосалон «Місто біля моря» відкрився у Центрі болгарської культури 25 серпня і буде працювати до 10 вересня. З кожним роком зростає число учасників салону та кількість їх робіт. Цього року розширилася і його географія — у конкурсі, що проходить в рамках салону, взяли участь майстри фото зі Шрі-Ланки та Тайваню. Подробиці у матеріалі нашого кореспондента.

 

Комментарии закрыты