Кабмін анонсував рішення щодо переміщення товарів з Донбасу

На черговому засіданні у середу Кабінет Міністрів прийме рішення щодо порядку переміщення товарів з тимчасово окупованих територій. Про це Прем’єр  Володимир Гройсман повідомив на нараді  з представниками підприємств металургійної промисловості та енергетики, де огборювали ситуацію, що склалася внаслідок економічної блокади Донбасу, а саме нестачу вугілля. «Ми завтра ухвалимо рішення на Уряді про ті критичні позиції, які важливі для економіки України і для забезпечення нашої енергетичної незалежності. Це буде правило, яке буде регламентувати переміщення саме цієї невеликої, критичної кількості необхідних компонентів», — цитує премєра Урядовий портал. Разом з тим Гройсман наголосив на необхідності забезпечення громадського контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування.

Мер Одеси підписав паризьку декларацію подолання епідемії СНІДу

28 лютого мер Одеси Геннадій Труханов підписав Паризьку декларацію прискорення дій у подоланні епідемії СНІДу у великих містах. На церемонії були присутні представники Міністерства охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я, спеціальний представник Генерального секретаря ООН з ВІЛ/СНІД у Східній Європі та Центральній Азії, представники організацій Системи ООН в Україні, посольств Франції та США, Всеукраїнської  мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, та інших неурядових організацій. Детальніше — далі в сюжеті.

День народження Одещини: урочистості з нагоди 85 річниці регіону

85 років тому, 27 лютого 1932 року у складі Української РСР утворилась Одеська область. Цей день став днем народження не тільки найбільшої терріторіально, але й найпрекраснішої, за думкою її мешканців, області.Одеська область відіграє важливу роль у житті нашої Держави і значною мірою впливає на економічне, культурне, політичне життя України. Урочистості з нагоди ювілею відбулись в Одеському театрі опери та балету.

 

 

 

Комментарии закрыты