Підвищення зарплат: військові будуть отримувати більше

Кабінет міністрів України схвалив зміни у грошовому забезпеченні військовослужбовців. Відповідне рішення було ухвалене 30 серпня на засіданні уряду. /Представляючи проект постанови про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб, міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що його було підготовлено за дорученням Президента України і прем’єр-міністра, відповідно до плану реформування Збройних сил України згідно зі стандартами НАТО і програми роботи уряду.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зауважив, що відповідну ініціативу необхідно підтримати та звернув увагу на ще одне проблемне питання, що стосується військовослужбовців

Зустріч освітян  перед навчальним роком

В одеській мерії відбулася розширена колегія департаменту освіти і науки Одеської міськради. На заході підбили підсумки минулого навчального року та окреслили плани на новий навчальний рік. Учасниками заходу стали керівники 275 міських загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних установ. З доповіддю «Про підсумки роботи сфери «Освіта» міста Одеси за 2016/2017 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2016/2017 навчальний рік» перед присутніми виступила директор департаменту Олена Буйневич. Вона зауважила, що всі завдання, поставлені на минулий навчальний рік, виконані. Більш того, вперше прийнята цільова Програма розвитку освіти в Одесі до 2019 року, за якою більше 385млн.грн будуть виділені на вдосконалення системи навчальних закладів міста. Вперше за 23 роки в Одесі відкриється нова школа, будуть капітально відремонтовані і запрацюють колись закриті декілька дитячих садків. Одеський міський голова Геннадій Труханов на колегії підкреслив, які саме нові чи оновлені заклади відкриють свої двері для маленьких одеситів.

Школа демократії: політична освіта в Одесі

Вже з жовтня цього року в Одесі почне діяти «Школа Демократії» — тренінговий центр, який вже працює в 8 країнах світу. Школа була створена завдяки східноєвропейському центру багатопартійної демократії — філіалу нідерландського інституту до якого приєдналось 28 держав. Про те для чого потрібна така школа, а також хто буде в ній слухачами і лекторами — дізнаємось далі.

День міста: що чекає на одеситів

За декілька днів Одеса святкуватиме 223 день народження, і з цієї нагоди в місті підготували чимало заходів. Так у різних районах проходитимуть концерти, виставки та культурологічні проекти, які не матимуть жодного національного обмеження, адже Одеса завжди всім рада.

Так 2 вересня Одесу чекає максимально насичена програма, в якій кожний знайде заходи та розваги на свій смак.

Грецький оркестр виступить в Одеській опері

Ну a 3-го вересня до Дня міста в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться святковий концерт солістів і музикантів філармонічного оркестру муніципалітету міста Амфілохія (Греція). У програмі буде представлено музику і пісні сучасних грецьких композиторів. Муніципальний філармонічний оркестр Амфілохія був заснований королівським указом в грудні 1968 року. Оркестр є державною установою культури і функціонує під управлінням муніципалітету. Оркестр є постійним учасником багатьох міжнародних фестивалів в Греції і за кордоном. Примітно, що середній вік музикантів оркестру становить 15 років, що завжди справляє незабутнє враження на їх виступах. Концерт в Одесі відбудеться за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса».

Комментарии закрыты