Макрон і Путін: зустріч у Версалі

29 травня у Версалі відбулась перша зустріч президента Франції Еммануеля Макрона та Володимира Путіна. За три години лідери країн обговорили конфлікт в Україні, війну в Сирії та співпрацю Росії з Європейським Союзом. Не залишили без уваги і ядерну ситуацію на Корейському півострові. Про східну Україну говорили багато — президент Франції зазначив, що виступає за обговорення у «нормандському форматі» та виконання мінських умов. А також запевнив, що готовий ввести нові санкції проти Москви у разі необхідності. Переговори вийшли не простими — як зазначив пан Макрон, у лідерів були наявні розбіжності, проте вони намагались винайти спільні підходи до вирішення проблем.

Україна-ЄС: Угоду про асоціацію ратифікували Нідерланди

Остання європейська країна ратифікувала Угоду про асоціацією між Україною та ЄС. Рішення про це у вівторок, 30 травня, підтримали 50 членів Сенату, ще 25 проголосували проти. Нижня палата затвердила угоду ще в лютому. Процедурно відповідні ратифікаційні грамоти тепер передадуть на підпис королеві Нідерландів. Президент України Петро Порошенко подякував Нідерландам за ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС. Відеокоментар опублікований на Facebook-сторінці президента. Нагадаємо, Нідерланди досі залишалися останньою країною, яка не ратифікувала угоду про асоціацію Україна-ЄС. Процес сповільнився через референдум 6 квітня, на якому більшість виборців виступили проти Асоціації. Після цього влада країни і ЄС погодили спеціальний додаток до угоди, який розблокував ратифікацію.

Нашим дітям: цікавий захід і святкові подарунки

29 травня Територіальний центр соціального обслуговування Приморського району зібрав дітей з багатодітних сімей на свято. Хлопчиків і дівчаток чекали майстер-клас, частування, а також великі яскраві подарунки. Свято пройшло в бібліотеці №16 імені Лермонтова, і в цей день тут було особливо шумно і весело.

Круглий стіл «Освіта — Свідомість — Суспільство»

29 травня у прес-клубі «Право» відбувся круглий стіл-зустріч тематичної спрямованості «Освіта — Свідомість — Суспільство». У заході, організованому Одеською національною академією харчових технологій, взяв участь заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, а також представники ВИШу та його студенти.

Комментарии закрыты