Посилення відповідальностіза незаконну вирубку лісу

Президент України Петро Порошенко підписав закон про посилення відповідальності за незаконну вирубку лісу, який Верховна Рада схвалила 23 травня. Про це повідомляє прес-служба глави держави. «Реалізація закону сприятиме збереженню природних цінностей європейського значення, зокрема пралісів, у рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат», — йдеться у повідомленні. Так, у законі чітко визначаються поняття «природні ліси», «праліси», «квазіпраліси» та встановлюється особливий правовий режим їх збереження та охорони.  Зокрема, законом забороняються всі види рубок, будівництво споруд, прокладання шляхів, випасання худоби, промислова заготівля недеревинних лісових продуктів, проїзд транспортних засобів (крім доріг загального користування та служби лісової охорони). За порушення таких вимог вводиться адміністративна відповідальність.

Посилення кібербезпеки: Порошенко увів у дію рішення РНБО

Ще одним своїм указом Президент Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо посилення кібербезпеки. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.  Тож, уряд у тримісячний термін має врегулювати питання щодо заборони держорганам, підприємствам, установам і організаціям закуповувати послуги з доступу до Інтернет у провайдерів, у яких немає документів про підтвердження відповідності системи захисту інформації встановленим вимогам. Також Кабмін має запровадити механізм залучення фіз- і юросіб на умовах аутсорсингу до виконання завдань кіберзахисту державних електронних інформресурсів.

Благоустрій окраїн: міська цільова програма

Збільшення фінансування Міської цільової програми благоустрою окраїн міста Одеса обговорили 31 серпня на виконкомі Одеської міськради. Планується додати ще 146млн грн до 570, які вже були передбачені. Як йде реалізація програми, добре знають мешканці вулиці Щорса й інших мікрорайонів міста. Програма спрямована на те, щоб поняття «міська окраїна» і «неблагополучний мікрорайон» назавжди зникли з побуту одеситів. Про програму і внесені зміни — далі у сюжеті.

Спортивні герої Одеси: вітання від міста і влади

31 серпня, на початку засідання виконкому Одеської міської ради, мер міста Геннадій Труханов приділив увагу агітації за здоровий спосіб життя, яку проводить міська влада, та спортивним перемогам Одеси. Адже нещодавно саме одесит Владлен Козлюк одержав перемогу на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед юніорів.

Каманіна, 16а: суд навмисно затягується

З особливим цинізмом триває будівництво від Кадор-груп в самому серці Аркадії — на Каманіна, 16а. При зведенні будівлі порушені всі можливі норми — від кількості поверхів хмарочоса до близькості  до приватного сектору. Не зважаючи на заборони від департаменту екології, міських і обласних архітектурних інспекцій, судовий розгляд стоїть на місці і постійно переноситься, а тим часом будівництво йде повним ходом. Подробиці із залу суду від наших кореспондентів — дивіться далі.

Комментарии закрыты