Вітаю. П’ятниця, 31 березня. коротко про головне — у вісті одеса флеш.

Президент дав доручення про припинення вогню на Донбасі

Президент Петро Порошенко повідомив, що українська сторона запропонувала оголосити про припинення вогню перед Великоднем на Донбасі. Про це глава держави сказав під час спілкування з представниками ЗМІ за підсумками участі в саміті Європейської народної партії на Мальті, повідомляє пресс-служба президента.

Українське питання на порядку денному в Європі

Також Петро Порошенко підкреслив, що результатом його зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель стала домовленість про проведення тристоронніх переговорів між лідерами України, Німеччини та Франції найближчим часом. Ці перемовини покликані активізувати Мінський мирний процес. Окрім того, під час зустрічей в рамках саміту на Мальті обговорювались три ключових для України питання: запровадження безвізового режиму для українців, завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та надання нашій країні макрофінансової допомоги.

Французька делегація на чолі з послом пані Ізабель Дюмон відвідала Одесу

31 березня відбулася зустріч заступника Одеського міського голови Анатолія Орловського з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон, а також представниками екіпажу фрегата La Fayette, який сьогодні зайшов в Одеський порт. Про що говорили сторони — дізнаємося у сюжеті.

«Приходь вільним» — день культури чеченського народу

«Приходь вільним!» — говорить найдавніше чеченське привітання. Воно означає «я у своєму будинку відповідаю за твою свободу». День культури чеченського народу, який познайомив з його звичаями та історією, відбувся 30 березня в Одесі. В актовому залі національного університету імені Мечникова зустрілися представники чеченської діаспори України та їх гості різних національностей. На зустрічі побувала і наш кореспондент.

Правоохоронці готуються до Гуморини

1 квітня в Одесі будуть додатково залучені близько 400 поліцейських для охорони правопорядку в місті. Правоохоронці відзначили, що всі торгові точки, які використовують газові балони, будуть евакуйовані, а їх власники отримають штраф, оскільки використання газових балонів в місцях масового скупчення людей представляє особливу небезпеку.

Наразі у мене все. До нових зустрічей.

Комментарии закрыты