Невдалий жарт: вибачення та привітання

Невдалий жарт під час зборів ініціативної групи по організації Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу землі обурив українців. В кінці квітня в Інтернеті з’явилося відео, де один із виступаючих допустив висловлювання, які багатьма були розцінені як антисемітські.

Погрози ЄС: справа Брекзиту

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей звинуватила європейських діячів у погрозах Британії із метою вплинути на результат виборів. Після зустрічі з королевою Єлизаветою Другою прем’єр країни різко висловилась на адресу «бюрократів із Брюсселя». «Позиція Європейської комісії щодо переговорів стала жорсткішою. Загрози щодо Британії висловили європейські політики та офіційні особи. Всі ці дії були спеціально розраховані на те, щоб вплинути на результати загальних виборів, які пройдуть 8 червня», — зазначила пані Мей. За її словами, європейська преса спотворює позицію Великобританії на переговорах щодо Брекзиту. Але країна не зупиниться і наступні п’ять років визначать курс Сполученого Королівства.

Пропаганда РФ: проект з протидіїї

Зігфрід Мурешан — депутат Європарламенту від Румунії — ініціює пілотний проект з протидії російській пропаганді у Молдові, Україні та Грузії. Для фінансування проекту планується включити до бюджету Євросоюзу на 2018 рік додаткові три мільйони євро. «Мета пілотного проекту — поліпшити взаємодію Європейської комісії і делегації Європейської служби зовнішньополітичної діяльності при використанні ресурсів для протидії російській пропаганді і дезинформації», — зазначає депутат Європарламенту. Крім того проект включатиме і підготовку персоналу представництв ЄС у країнах «Східного партнерства» — аби моніторити поширення російської пропаганди та фейкових новин.  Пан Мурешан зазначає, що особливу увагу слід приділяти тим державам, де найближчим часом будуть проводитися парламентські та президентські вибори.

Президент підписав два закони: соціальний захист військових підвищено

Президент підписав закони щодо підвищення соціального захисту військових та членів їх сімей, повідомляє прес-служба глави держави. Петро Порошенко зробив це в присутності Міністра оборони Степана Полторака, Начальника Генерального штабу Віктора Муженка та координаторів центрів допомоги учасникам АТО Олексія Ліпіріді й Анни Янчевської.  Порошенко зазначив, що документи стали результатом величезної роботи профільних міністерств, парламенту та волонтерів. За його словами, якщо у 2014 році мобілізований снайпер отримував 600 гривень на місяць, сьогодні снайпер в зоні АТО отримує близько 600 гривень в день. Крім того, доручено підвищити рівень доплати для військових, що перебувають на першій лінії в зоні АТО. Цей показник має складати 7,5 тис. гривень до рівня забезпечення. І загальне грошове забезпечення вже може складати не менше 15 тис. гривень. Глава держави наголосив також на важливості грошової компенсації родинам військових, які загинули на передовій, та пораненим захисникам.

 

Вулиця Каманіна: капітальний ремонт

3 травня у прес-центрі «Одесит» відбулась прес-конференція щодо ситуації по виконанню робіт з капремонту проїзду від будинку №28Б по вулиці Каманіна до території за адресою провулок Морехідний, 2/2. Декларацію про початок капітального ремонту ділянки було зареєстровано в кінці квітня, але роботу було розпочато із порушенням проекту — підрядник зрізав частину схилу під час будівництва дороги під вулицею Каманіна. Як таке сталося і які подальші дії замовника — розповів виконуючий обов’язки голови ДАБК Одеської міської ради Олександр Авдєєв.

 

 

Комментарии закрыты