Президент привітав військових з нагоди Дня збройних сил України

Збройні сили України відзначають ювілей – 25-ту річницю від часу створення. Урочисті заходи відбулися сьогодні як в столиці, так і у багатьох містах. Ну а президент Петро Порошенко привітав військових на передовій. Ще напередодні, за кілометр від Горлівки, яку контролюють бойовики, верховний головнокомандувач проінспектував позиції українських вояків. Президент заявив, що пишається тим, як зміцніла армія за останні два роки.

Ранкове засідання у ВР: депутати привітали військових

Привітав українських військових і голова Верховної Ради. Відкривши ранкове засідання, Андрій Парубій зазначив, що сучасне українське військо творилося зусиллями  відданих синів України, справжніх патріотів.

Питання безпеки і оборони на засіданні Верховної Ради

Народні депутати на порядок денний сьогоднішнього засідання поставили ряд питань, які стосуються національної безпеки і оборони. Так, прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби». Законодавчим актом надано можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

П’ять військових медзакладів отримали сучасне обладнання від Японії

Напередодні 25-ї річниці Збройних Сил України п’ять військових медичних закладів отримали сучасне обладнання в рамках гуманітарної допомоги від Японії при партнерстві Організації Об’єднаних Націй. Про це повідомляється на сайті міністерства оборони. Лікарні отримали нові відеоендоскопічні стійкі, вартістю понад 3,5 мільйони гривень кожна. Наразі відбувається їх остаточне налаштування та підготовка персоналу. Вже за кілька днів нові стійки почнуть використовувати для лікування українських воїнів, зазначають у Міноборони. При чому, вони дозволять надавати високоякісну допомогу значно більшій кількості військових та ветеранів збройних сил.

В Одесі поклали квіти до пам’ятника невідомому матросу з нагоди Дня ЗСУ

25 річницю заснування збройних сил відзначили і в Одесі. Розпочали традиційно — представники влади, громадськості та духовенства поклали квіти до пам’ятника невідомому матросу в парку Шевченка.

Сім’ї загиблих під Києвом поліцейських отримають грошову допомогу і квартири

Сім’ї п’ятьох загиблих під Києвом поліцейських отримають грошову допомогу.  Про це на відеоселекторній нараді повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає прес-служба відомства. Також він додав, що окрім грошової допомоги, родини отримають житло.

Акція прикордонників: «Державний кордон – не місце для корупції»

Державний кордон – не місце для корупції. Акцію під такою назвою провели одеські прикордонники. «Діючи за принципом відкритості та прозорості, прикордонники впевнені, що подібні заходи працюють лише на користь як прикордонного відомства, так і суспільства в цілому», —  зазначають у службі.  Подорожуючим були презентовані спеціальні соціальні антикорупційні флаєри на трьох мова — дана інформаційна кампанія одночасно стартувала у пунктах пропуску України, Молдови та Румунії.

З Нового року центральні телеканали можна буде дивитись лише за гроші

Новий рік прийде до українців зі змінами — вже з перших секунд 2017 року центральні телеканали можна буде дивитись лише за гроші. Безкоштовними залишаться лише державні і місцеві ефірні мовники. Відтак ціни підіймуться і в кабельних мережах, повідомили на прес-конференції представники одеських провайдерів. За попередніми прогнозами — на 30%, і це лише на початку 2017 року. Окрім того, медіагрупи наполягають на пакетному придбанні послуг: тобто абонентам буде необхідно оплачувати всі канали, що входять в обрану групу, зазначають провайдери. І додають —  якщо їм назустріч не буде зроблено ніяких поступок, вони будуть змушені відключити ці канали. В першу чергу такі зміни на телебаченні серйозно вдарять по кишені абонентів — за попередніми прогнозами, оплату буде підвищено на 30% — і це лише на початку 2017 року. Також ці плани майже унеможливлюють технічне врегулювання: регіональні канали і ті канали, що запропоновано придбати одним пакетом, більше можливого обсягу мінімального соціального пакету.  Отже зміни, внесенні до Закону про телебачення і радіомовлення, вже заздалегідь можна назвати провальними, вважають учасники брифінгу. Адже за всіма параметрами — від технічних до фінансових — вони не можуть бути втілені в життя; а результатом такої нерозумної політики стане просто відмова більшості абонентів від кабельного телебачення і перехід до аналогових ресурсів.

 

 

Комментарии закрыты