Вітаю. В ефірі флеш-новини. Коротко про головне – в наступні 10 хвилин.

Президент Петро Порошенко прибув до Одеської області

Президент Петро Порошенко прибув до Одеської області. Глава держави перевірив хід будівництва дороги Одеса-Рені. Про це він написав у своєму твіттері. «Завдяки митному експерименту, в ході якого частина коштів була передана на ремонт доріг, інспектуємо 50 кілометрів відремонтованої дороги Одеса-Рені», — написав Президент.

Кабмін відновив програму «теплих» кредитів

З 6 жовтня відновлено дію програми Кабміну з енергоефективності, повідомляє «Урядовий портал». Вона спрямована на допомогу у придбанні енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодуванням залучених кредитних коштів. Відтепер ті українці, які візьмуть участь у програмі, щоб утеплити власне житло, замінити вікна на енергоощадні, встановити вузли обліку, модернізувати освітлення тощо, отримають від держави безповоротну фінансову допомогу у розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів. Така компенсація надаватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Водночас умови участі ОСББ та ЖБК в Урядовій програмі з енергоефективності залишаються без змін. Їм відшкодовують 40 % витрат на утеплення багатоповерхівки. Якщо до складу ОСББ входять субсидіанти, то сума відшкодування більша – у межах від 40% до 70%. Нагадаємо, 27 Уряд ухвалив рішення про спрямування додаткових 100 млн грн на допомогу українцям під час утеплення індивідуального житла.

В 2017 році виділять 300 млн грн. на спортивну інфраструктуру

300 мільйонів гривень наступного року буде спрямовано на відновлення спортивної інфраструктури в країні. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час «Години питань до уряду» у Верховній Раді. Відповідні витрати закріплені у проекті держбюджету, гроші виділять із Державного фонду регіонального розвитку Уряду.

Питання зонінгу – досі на обговоренні

У серпні цього року, за розпорядженням Одеського міського голови було створено постійну консультативну раду з питань планування територій міста Одеси. До її складу увійшли фахівці управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, архітектори, фахівці в галузі будівництва, представники громадських рухів та організацій міста. 6 жовтня в приміщенні Одеської міської ради відбулося чергове засідання ради, на порядку денному якого значилися два питання. Детальніше — далі.

«Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди на Покрову

На Покрову «Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди. Протягом 13-16 жовтня курсуватимуть 11 потягів по найпопулярнішим напрямкам. У тому числі № 223/224 Київ – Одеса (туди і зворотно 14 та 16 жовтня), а також № 258/228 Одеса – Львів (із Києва 13 жовтня та зворотно 16 жовтня).

Нобелівську премію миру присудили президенту Колумбії

Нобелівську премію миру присудили президенту Колумбії Хуану Мануелю Сантосу – «за його рішучі зусилля для припинення громадянської війни, яка тривала понад 50 років і забрала життя більше 220 000 колумбійців». Головним досягненням Сантоса Комітет премії назвав підписання перемир’я між колумбійським урядом і партизанами повстанського угрупування ФАРК, а також послідовне сприяння мирному процесу. Раніше повідомлялось, що на здобуття Нобелівської премії миру було висунуто 376 претендентів. 3 жовтня у Стокгольмі відкрився 115 Нобелівський тиждень. Раніше були названі лауреати премії у галузі фізіології і медицини, фізики, хімії та економіки.

Наступний випуск Вісті Одеса флеш менш ніж за дві години. Наразі ж у мене все. До зустрічі.

Комментарии закрыты