Лікувальні води: на чому стоїть «Жемчужина»

Чергова жемчужина від Кадор Груп знищує цілюще джерело мінеральних вод. Про це заявили у профільному закладі міністерства охорони здоров’я України. Міністерство зазначає, що ще у 1992 році було виявлено та підтверджено існування на даній ділянці лікувальних вод. А сьогодні скандально відома забудова за адресою Каманіна, 16а погрожує знищенням унікальним мінеральним водам природного походження. З цього приводу в Одеської міської ради є всі підстави повернути ділянці на Каманіна статус оздоровчих земель в зонінгу міста Одеса; після чого зведення житлового будинку в рамках законодавства стане неможливим. Всі подробиці цієї важливої для всього Одеського регіону новини — в сюжеті моїх колег.

Кадрові зміни : Чорноморський порт

Скандальні кадрові зміни у Чорноморському порту співпали з Конференцією трудового колективу, яка відбулась 6 вересня. Портовики визнали роботу екс-директора порту Сергія КрижанОвського, як незадовільну. За попередній і поточний рік — це перша конференція трудового колективу, яка дала можливість портовикам справедливо оцінити роботу керівництва підприємства відповідно до вимог Колективного договору.

Виставка в музеї: відтворення Преображенського собору

Студия: Історія Спасо-Преображенского кафедрального собору нерозривно пов’язана з історією міста. Тому недивно, що саме до дня народження Одеси історико-краєзнавчий музей підготував виставку, яка розповідає про відтворення цієї величної православної святині. Варто зазначити, що зараз виповнюється 10 років як будівля собору стала пам’яткою історії та культури під власним охоронним номером. На виставці, яка працюватиме протягом місяця  представлені фото, креслення, гравюри, листівки з фондів Одеського краєзнавчого музею та особистої колекції архітектора Володимира Мещерякова.

Комментарии закрыты