З минулого одесити хотіли б повернути безпеку, красу архітектури і тепле спілкування

«Назад в майбутнє» — таке опитування ми провели серед одеситів і гостей нашого сонячного міста. Що важливе втратила сучасна Одеса і що бажали б наші інтерв’ювовані повернути з минулого в сьогодення міста? Колись же казали: «А в Одесi добре жити — Мішком хлiба не носити»…

Закон про Антикорупційний суд

24 травня  Верховна рада України на пленарному засіданні продовжила розгляд у другому читанні законопроекту про Вищий антикорупційний суд. Крім того, на порядку денному значився і повторний розгляд з пропозиціями президента України законопроекту про «Про приватну детективну діяльність», а також змін до Кримінального кодексу для приведення його у відповідність з міжнародними стандартами. Також  — внесення змін до закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання про надання притулку бездомним. Зрештою, на ранковому пленарному засіданні було розглянуто 779 правок з 1927-и до закону про Антикорупційний Суд.

Влада довела нас до рівня найбіднішої країни в Європі, — «Розумна сила»

Сьогоднішня економічна політика не відповідає викликам, котрі стоять перед українською економікою. Ціни на найнеобхідніше — продукти харчування — зросли на 40%. Про це говорять економічні аналітики і лідери партії «Розумна сила».

Протести під час гімну на футболі- заборонять в Америці

Національна футбольна ліга в США буде штрафувати футболістів, які в знак протесту не встають під час церемонії виконання гімну країни. Раніше деякі гравці НФЛ відмовлялися вставати або опускалися на коліна під час виконання гімну в знак протесту проти випадків поліцейського насильства по відношенню до чорношкірих в СШАЦе викликало критику з боку президента Дональда Трампа, який зажадав припинити подібні акції . Президент зазначав, що багато вболівальників з-за цього не приходять на ігри, «тому що люблять країну». Згідно з новими правилами, спортсменів, які не встають на п під час виконання гімну, будуть штрафувати. Ті гравці, які не хочуть стояти, можуть чекати закінчення виконання гімну в роздягальнях, тоді їх обіцяють не карати. Акцію протесту серед футболістів у 2016 році почав квотербек команди San Francisco 49 Колін Капернік, син білошкірої  матері і чорношкірого батька, який відмовився вставати під час виконання гімну на змаганнях. У підсумку в минулому році «від нього відмовилися всі 32 команди ліги». Протести серед гравців продовжилися, а НФЛ пообіцяла пожертвувати 89 мільйонів доларів за сім років на питання, присвячені соціальної рівності. Поки що невідомо як на це відреагують самі гравці. Зазначимо що  минулого року  НФЛ відмовлялася виконувати заклик Трампа карати спортсменів, які відмовляються вставати під час гімну, нагадує агентство.

 

Комментарии закрыты