Петро Порошенко підписав три базові закони для будівництва доріг

Президент підписав три базові закони, які дозволять пришвидшити будівництво нових автомобільних доріг в України. В ході зустрічі з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном та новопризначеним Головою Державного агентства автомобільних доріг України Славомиром Новаком, Петро Порошенко відзначив, що буде продовжено експеримент щодо направлення 50% зібраних зверх плану митних надходжень на дорожнє будівництво. Глава держави наголосив, що така система показала свою ефективність в західних областях. В той же час, за словами Президента, в Одеській області цей експеримент працював набагато гірше, однак висловив сподівання, що зараз ситуація буде покращуватися.

Олег Ляшко: пенсії треба піднімати вслід за зарплатами

Підняття мінімальних зарплат українців до 3200 гривень з нового року – це надзвичайно важливе рішення, проте зупинятись на ньому не треба. Із відповідною заявою в парламенті виступив  лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко. Політик наголосив, що в Україні є ще півмільйона пенсіонерів, які отримують на місяць менше тисячі гривень. У Радикальній партії вважають, що цю суму треба збільшити до півтори тисячі. Різниця невелика, каже Ляшко, але для тих людей необхідна – треба поступово йти до гідних пенсій. То ж обіцяє добиватися підвищення. Парламентар нагадав, що депутати фракції Радикальної партії добивалися підвищення мінімальної зарплати півтора роки і нарешті уряд та колеги їх почули. Проте, не всі нардепи підтримали таку ініціативу.

Разом із тим Олег Ляшко звернувся до колег – депутатів з ініціативою після першого півріччя передивитись рівень мінімальної зарплати і підвищити її ще – до 5000 гривень.

Геннадій Труханов прозвітував щодо роботи за 2016 рік

Міський голова Геннадій Труханов відзвітував перед територіальною громадою міста за рік роботи. Захід відбувся відповідно до закону про місцеве самоврядування в Україні. Так, очільник міста розпочав виступ з того, що за час перебування на свій посаді жодного разу не відступив від раніше даних обіцянок, а головним досягненням назвав  збереження миру в місті.

Євген Голубовський. Почесна нагорода для видатного одесита

Також, звітуючи перед громадськістю, Геннадій Труханов нагородив видатного одесита.  Журналіста, культуролога, віце-президента Всесвітнього клубу одеситів, Євгенія Голубовського нагородили орденом Григорія Маразлі II ступеня за багаторічну плідну працю, значні творчі здобутки, активну громадську діяльність та з нагоди 80-річчя від дня народження. Як підкреслив мер Геннадій Труханов, багато досягнень міської громади були б неможливі без участі в її житті справжніх подвижників, одним з яких по праву є Євген Михайлович. Сам ювіляр скромно подякував за надану йому честь та побажав одеситам робити добрі вчинки і жити по совісті.

 

Комментарии закрыты