Землетрус в Китаї: нові жертви катаклізму

Число загиблих в результаті землетрусу в Китайській Народній Республіці зросло до 19 осіб. Про це повідомляє місцеве видання People’s Daily в Twitter. Згідно з інформацією видання, число постраждалих в результаті землетрусу в КНР зросло до 247. У тому числі 40 осіб, які перебувають у вкрай важкому стані через травми. Відзначається, що під час події було зруйновано близько 130 тисяч будинків. Раніше наводилися дані про евакуацію понад 600 туристів з аеропорту Цзюхуан недалеко від району лиха. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Китаї через землетрус в провінції Сичуань влада евакуювала близько 30 тис. туристів. Так, влада продовжує надання допомоги населенню, що опинилося в постраждалих районах. Зокрема, від стихії постраждав національний парк Китаю Цзючжайгоу, який входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Акція захисту: Одеса проти жорстокості

Одесити висловилися проти жорстокості по відношенню до тварин. Кілька десятків городян вийшли під стіни Департаменту екології, вимагаючи прийняти програму, яка закликає захищати права не тільки вуличних собак, а й інших наших братів менших. Від голубів, з якими фотографуються в міському саду, і до коней, котрі працюють для втіхи публіки весь день при будь-яких умовах.

Розгляд скарги в Апеляційному суді Одеської області

8 серпня в Апеляційному суді Одеської області відбувся розгляд апеляційної скарги, щодо обрання міри запобіжного заходу у відношенні голови громадської організації «Україна це ми» Віталія Голодка. З подробицями з зала суду наш кореспондент.

Комментарии закрыты